Dermaflora

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Justforme, Módosítva: 2021. március 18.

Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online
Kategória:   Dezodorok
Bőrtípus:   Normál

Az aloe vera stift kíméletesen ápolja és dezodorálja a hónaljat. Hagyja a bőrt lélegezni, és segíti annak természetes védekező mechanizmusát visszaállítani. Aloe vera tartalmának köszönhetően hidratálja és megnyugtatja a bőrt még borotválkozás után is.

georgina_95

2021. március 20.

A kókusz olajas változatát használtam már korábban, a DM-ben láttam meg az aloe verás variációt, gondoltam kipróbálom! Nagyon tiszta, friss illat! Könnyen kenhető, nem okoz irritaciót.🙂 Mivel az édesebb illatokat kedvelem, így számomra a kókuszos a nyerő, de a friss illatok kedvelőinek nem fog csalódást okozni! 🥰

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 20.

Tulilu

2021. március 18.

Az illata és az textúrája nagyon tetszik. Nem hagy foltot, nem irritál, de ami a legfontosabb, hogy mentes termék. Jó pár hónapja ezt használom és alig fogy. 30 fok felett és salsa bulikra nem biztos, hogy be merem vállalni, de átlagos munkanapokon kiválóan teljesít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 18.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Bisabolol
Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Caprylyl Glycol, Propylene Glycol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.