Dermaflora

Ár:   999 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szelena, Módosítva: 2020. május 27.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Dezodorok

Természetes védelem a kellemetlen szagok ellen. A boróka gyulladáscsökkentő, baktériumölő hatásával megerősített, hűsítő formulájának, valamint a hidratáló hatású Aloe vera kivonatnak köszönhetően véd a kellemetlen testszag ellen anélkül, hogy irritációt okozna vagy foltot hagyna a ruhán. Nem tartalmaz alumíniumot, allergént, parabént és alkoholt.

Szelena

2020. május 24.

Párom névében írom ezt a véleményt, neki vettem. Mivel ő amúgy is 0%-os deot használ, gondoltam, lehetne még természetesebb. Nagyon örült neki és eddigi elmondása szerint jól is működik. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 24.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Bisabolol
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Caprylyl Glycol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.