Dermaflora

Ár:   999 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Szelena, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. március 11.

Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online
Kategória:   Dezodorok

Természetes védelem a kellemetlen szagok ellen. A boróka gyulladáscsökkentő, baktériumölő hatásával megerősített, hűsítő formulájának, valamint a hidratáló hatású Aloe vera kivonatnak köszönhetően véd a kellemetlen testszag ellen anélkül, hogy irritációt okozna vagy foltot hagyna a ruhán. Nem tartalmaz alumíniumot, allergént, parabént és alkoholt.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Fay

2024. március 4.

Nőkènt vettem de egy használat után kukában landolt. Mint a folyèkony ragasztó...😐 Használhatatlan ès kicsit büdös is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. március 4.

Katie

2023. január 31.

Elég szokatlan csomagolású termék, legalábbis én még nem találkoztam hasonlóval. Pár napja bontottam fel, eddig egyáltalán nem győzött meg. Nagyon kellemetlenül ragacsos, és a szaga is pocsék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 31.

kszd4vid

2021. november 19.

Este, fürdés után bekentem vele a bőröm, másnap reggelre sem száradt meg, ami ennek köszönhetően kipirosodott.. ráadásul a feleségem szerint az "illata" is borzalmas. Soha nem volt még ilyen rossz dezodorom. Senkinek sem ajánlom. 👎

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 19.

Szelena

2020. május 24.

Párom névében írom ezt a véleményt, neki vettem. Mivel ő amúgy is 0%-os deot használ, gondoltam, lehetne még természetesebb. Nagyon örült neki és eddigi elmondása szerint jól is működik. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 24.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Bisabolol
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Caprylyl Glycol, Hydroxyacetophenone

Aloe vera növény leveléből származó lé. Vízmegkötő, gyulladáscsökkentő, antioxidáns és antibakteriális hatása van, valamint segíti a sebgyógyulást és általában a bőr regenerálódását is. Bár az aloe vera egyre nagyobb divat mostanában, Paula Begoun szerint tudományos kutatások nem igazolják, hogy hatékonyabb lenne a többi, hasonló tulajdonságokkal rendelkező összetevőnél (mint pl. a C-vitamin vagy a zöld tea).

Lauryl alkoholból (kókuszolajból kivont zsíralkohol) előállított vegyület, melyet emulgeálószerként és felületaktív anyagként használnak (surfactant).

Többfunkciós szintetikus antioxidáns és hidratáló, bőrkondicionáló összetevő, amely segít fokozni a tartósítószerek hatását (ez lehetővé teszi a kozmetikai vegyészek számára, hogy kisebb mennyiségű tartósítószert alkalmazzanak anélkül, hogy elveszítenék a hatékonyságot, miközben csökkentik az allergiás reakciók kockázatát) és nyugtató hatással is van a bőrre.