Dermaflora

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Rossmann, DM, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: baranyeszter, Módosítva: 2016. december 12.

Lelőhely:   Rossmann, DM, Tesco
Kategória:   Dezodorok

•  Aluminiumsó- és tartósítószermentes, nem  tömíti el a pórusokat, engedi a bőrt lélegezni
  • Hipoallergén, természetes hatóanyagai révén nem okoz bőrirritációt
  • Aloe vera kivonata kellemes friss illatot ad egész nap és véd az irritációtól
  • Nem ragad, nem hagy foltot a ruhán és a bőr felületén sem
  • 24 órás dezodoráló védelmet biztosít

Mooca

2019. március 8.

Összetétele miatt vettem, gyenge izzadásnál jó, de sportolásnál erősebb izzadásgátlóra van szükség.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 8.

Fairy24

2018. november 2.

Nehéz felkenni, bár valóban nem hagy nyomot. Az illata kellemes, bár szinte semmi idei sem tart, csak úgy mint a hatása. Nem vagyok erősen izzadó, mégis izzadság szagom lett tőle már pár órával azután, hogy használtam. Sajnos a kedvező összetétele ellenére is hamar a kukában végezte.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 2.

Deepy

2018. szeptember 19.

Annyira akartam szeretni! Jó összetevők, könnyen beszerezhető, nem túl drága... DE: 4 nap használat után olyan borzalmas izzadságszagom lett tőle, mintha egész nap téglát pakoltam volna, szó szerint büdösebb lettem vele, mint nélküle...így fájó szívvel megváltunk egymástól. Kuka.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

vocy

2018. április 3.

Az összetevői miatt vettem meg. Télre megfelelő, de sajnos nyáron már nem elég. Az illata kellemesen frissítő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 3.

niko9010

2018. március 6.

Eléggé izzadós vagyok, sajnos ez a dezodor nem vált be nálam. Gyakorlatilag olyan, mintha semmit sem kennék fel. Az érzékeny bőrömet nem irritálta és nyomot sem hagyott, viszont amint jön a jó idő, le kell cserélnem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 6.

KMercedesz

2018. február 14.

Kedvenc dezodorom. Próbáltam már más natúrdezodorokat is, de egyikkel sem voltam annyira megelégedve mint a Dermafloraval. Nálam a fő szempont egy dezdornál hogy a kellemetlen szagra nyújtson megoldást, (és a kellemes illat akár napvégéig is kitartson) ne az izzadást szüntesse meg, mert az a világ egyik legtermészetesebb folyamata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 14.

Editkacsa

2017. december 30.

Szép összetevők miatt választottam, szuper hogy nem hagy foltot a ruhán de sajnos nekem nem használ!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 30.

Nautilus

2017. október 27.

Nem az első alu-mentes dezodorom, úgyhogy ehhez mértem a teljesítményét; azért az izzadásgátlók más kategória.
Ez az eddigi legjobb! Jó érzés felkenve, nem hagy nyomot, visszafogott, kellemes illatú, nyugis napokon egészen kitart, nagyon sokáig elég, és jók az összetevői. Van, hogy ha úgy jön ki a lépés, húzósabb nap elején ezt használom, majd később kiegészítem izzadásgátlóssal.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 27.

loju

2017. május 4.

Jó-jó, alumentes, nem hagy foltot, hipoallergén, meg mittudoménmi..., de sajnos NEM HASZNÁL! Otthonra elkenegetem, de olyan, mint amikor semmit sem használok! Akkor meg minek! Sajnálom, hogy megvettem, kár volt az ezresért! :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 4.

fairyqueen

2017. március 20.

A természetes összetevői miatt vettem, sajnos nekem nem vált be, izzadok mellette, és az illata sem igazán kellemes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 20.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Bisabolol
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Caprylyl Glycol, Propanediol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.