Dermaheal

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: timeej, Módosítva: 2014. július 11.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Szempilla növesztő szérum

Egyedülálló eredményeket érhetünk el vele a szempilla regenerálás és hosszabbítás területén. A bio-peptid, hialuronsav, biotin hatóanyagok kombinációja stimulálja a mátrix sejtek osztódását, ezáltal elősegíti az egészségesebb, hosszabb és dúsabb szempillák növekedését.

Alkalmazása főként éjszaka javasolt, az ajánlott kezelési kúra legalább 3-8 hét.

Hidratálók: Hyaluronic Acid
Peptidek: Acetyl Decapeptide-3, Oligopeptide-42, Decapeptide-10