Dermax

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dorcus, Módosítva: 2013. május 13.

Kategória:   Egyéb

MsKors

2017. január 22.

Ezt a gyantát vettem, de hogy milyen csíkkal párosítottam azt nem tudom. Nem biztos, hogy a gyanta hibája volt, lehet, hogy a csíké vagy csak egyszerűen a kettő együtt nem volt kompatibilis egymással, dehogy nem a szőrt rántotta le a karomról, hanem ahogy volt egy az egyben a felső hámréteget, azköszi.
Mindezt nyáron, negyven fokban, amikor a hosszú ujjú felső kizárt dolog.
SOHA többet nem gyantáztam otthon a karom, pedig gyantamelegítő szettem meg kutyafüle, macskafarka is volt hozzá.
Örülök, mint majom a farkának, hogy minden folt nélkül helyrejött.
(A gyantázáskor egyébként csak picit jobban fájt aminkor lerántottam a csíkot, illetve nagyon apró részletekben volt hajlandó lejönni, csak a vörös, égő foltoknál lemosáskor tudatosult bennem a végeredmény.)
Szóval részben azért, mert lehet, hogy a csík hibája volt, részben azért, mert megtörténhet, hogy én bénáztam el (mondjuk ebben kételkedek, mert elég régi motoros vagyok a témában, de bármi megtörténhet) kap egy kettest.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 22.

Mindezt nyáron, negyven fokban, amikor a hosszú ujjú felső kizárt dolog.
Örülök, mint majom a farkának, hogy minden folt nélkül helyrejött.

Drusee

2015. február 15.

10 éve gyantázom magam, de eddig párszor befürödtem ezzel a márkával. Most ist ilyet vettem, de csak a sárgásbarna változatát.
Borzalmasan folyós, alig lehet leszedni ha marad véleten egy kicsi a bőrön és tele leszek piros szúnyogcsípés szerű nagyon viszektő búbokkal használat után. Ezek másnapra elmúlnak, de akkor se normális.
Na meg nem hatékony. A közepes vay annál röidebb szálú szőröket nem szedi ki, meg sem mozdulnak. Más termékkel sokkal rövidebbeket minden gond nélkül eltüntetek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 15.

terke29

2013. május 24.

Kétféle patront szoktam váltogatni,ezt és a "standard"sárga színűt(olyat itt nem láttam feltöltve).Maradék nélkül szedi le a szőrt,egyáltalán nem irritál,nincsenek piros pöttyeim,és az érzékenyebb(hónalj,bikinivonal)területekre is kiváló.Én gyantázás elött mindíg hintőporozok is,így bizosan mindenem zsírmentes,ezért a gyanta jobban megtapad,és mindent kiszed.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 24.

benzol

2013. április 7.

Én sok-sok kísérletezgetés után, az ilyen "noname" melegítős patronokban találtam meg az igazit! Igaz, kicsit macerásabb a használata, mint az előre elkészített hideggyanta szalagoknak, de egy ilyen patronnal + negyed csomag lehúzószalaggal 3-4 hónapig bőven ki lehet húzni, töredékáron. Eddig nekem mázlim volt, mindig a mikróban melegítettem, nem olvastam a "rémtörténeteket", amikben felrobbantak és a mikrót is tönkretették.. Ezek után kénytelen leszek a vízforralós módszerrel dolgozni, na az lesz csak a macera...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 7.

mili

2013. március 16.

Na vele elég érdekes tapasztalatom volt. Életem első gyantája, első szőrtelenítés..., jó nagy bénázás. Nem is igazán volt mit gyantázni a lábamon, de én kipróbáltam, vagyis csak próbáltam volna, Voltam olyan zseni, hogy beraktam a mikróba, és szépen szét is olvadt a patron. Öröm volt letakarítani az üveglapról a sok ráragadt trutyit. 14 évesen néha bolond az ember, én meg pláne az voltam. Nem tudom milyen hatékony ez a gyanta, de az emlékek miatt 4 *-ot kap.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 16.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax
Illatanyagok: Glyceryl Rosinate