Designer Skin

Ár:   7330 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: minaya, Módosítva: 2012. november 7.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb

Bizsergető hatású, szoláriumozás előtti mélybarnító krém, bogyós gyümölcs illatú

Prémium minőségű, barnulást elősegítő, melegítő hatású mélybarnítószoláriumkrém az azonnali, láthatóan sötét szín elérése érdekében. A csípős keverék „felpaprikázza” a bőrt, melytől nő az oxigénellátottsága és ez lehetővé teszi a barnulási eredmény fokozását. Magas bőrbizsergető tartalma miatt viszont csak tapasztalt szoláriumozóknak ajánljuk! Az Extreme Sizzle Accelerator erősíti a barnító összetevők hatását, és azonnal ragyogóan parázsló bőrt biztosít. A kiváló minőségű összetevők előkészítik a bőrt, hidratálják azt és javítják a bőr tónusát, mely elősegíti a hibátlan bőrszín megszerzését. A piros gyümölcs kivonat rendkívül gazdag antioxidánsokban, mely védelmet nyújt a szabadgyökök ellen, így teszi fiatalossá, ráncmentessé a bőrt. A zöld tea- és a kamilla kivonatok segítik megnyugtatni a bőrt és védik az irritációtól.