Designer Skin

Ár:   6160 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: minaya, Módosítva: 2012. november 7.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb

Szoláriumozás előtti bronzosító krém, vanília és gyömbér illatú

Kiváló minőségű, barnulást elősegítő, bronzosítóval ellátott szoláriumkozmetikum. A DHA, és az Erythrulose keveréke biztosítja a gyönyörű, mágikusan bronzbarna bőrszínt. A Tirozin olyan természetes tápanyagot biztosít a bőr számára, amely a tartós barnuláshoz szükséges. A béta-karotin tartalmának köszönhetően a sárgarépa olaj tápláló keveréke garantálja a szín hosszú távú megőrzését, és tiszta, nyommentes felvitelt tesz lehetővé. Az Aloe Vera kitűnő bőrápoló és hidratáló hatással rendelkezik, így biztosítja a bőr maximális hidratálását. A szilikon fokozza az összetevők jótékony hatásait és még selymesebb bőrt eredményez, miközben elősegíti az ápolószer gyors felszívódását, így nem hagy ragacsos érzést maga után és kellemes érzést biztosít a bőrnek. A természetes összetevők szinergikus keveréke növeli a barnulás utáni frissességet és semlegesíti a kellemetlen szagokat (ATO=After Tan Odor).

Parabén- és gluténmentes formulája ideális az érzékeny bőrre.