Designer Skin

Ár:   1220000 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: minaya, Módosítva: 2012. november 7.

Ár:   1220000 Ft
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb

Szoláriumozás előtti bronzosító krém, ananász-kókusz illatú

A különleges, luxus Camu Camu bronzosító keverék és a DHA kombinációja egzotikus, barna bőrszínt eredményez. Az erőteljes antioxidánsok lekötik a szabadgyököket és elősegítik a bőr természetes kollagén képződését, ezzel finomítja a meglévő ráncokat, és megakadályozza az újabb ráncok kialakulását, így fiatalossá és feszessé teszi a bőrt. Koffeintartalma segít a természetes, és egyben hosszantartóan barna bőrszín elérésében, és feltölti a bőrt energiával. Ápoló összetevői feltöltik a bőrt tápanyagokkal, az egyéb természetes összetevői pedig pazar bőrt és barnulási élményt garantálnak.