Designer Skin

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: minaya, Módosítva: 2012. november 7.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb

Szoláriumozás előtti természetes bronzosító krém, vanília illatú

Ultra sötét barnító szérum természetes bronzosítóval, amely gyönyörű, sötétbarna bőrszínt eredményez, mindezt DHA nélkül, így nem hagy nyomot, és teljesen folt- és csíkmentes barnulási lehetőséget nyújt. A Mega Melamax melanin aktiváló technológia felhasználásával optimalizálja a barnulási folyamatot, és egyben nagyszerű, és gazdag színt ad. Különböző barnulást gyorsító anyagokkal átitatott ez a csodálatos barnító emulzió, így lenyűgözően mély, sötét színű, mégis rendkívül természetes barna bőrszín érhető el vele. A gyorsító komplex kiváló barnulási eredményt, ragyogó, rózsás megjelenést, és gyönyörű, egészségesnek látszó bőrt biztosít. Az Opti-Glow fokozza a bőr ragyogását a tökéletes kinézetért. Ez a forradalmian zselés állagú krém maximális hidratálást és sima, lágy bőrt biztosít. Az exkluzív Magical Silicon formula felerősíti az összetevők jótékony hatásait és még selymesebb bőrt eredményez, miközben elősegíti az ápolószer gyors felszívódását, így nem hagy ragacsos érzést maga után és kellemes érzést biztosít a bőrnek. Az ápoló összetevők keveréke kényezteti a bőrt, és egészségesen puha bőrt varázsol. Minden bőrtípusra alkalmas!