Designer Skin

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: minaya, Módosítva: 2012. november 10.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb

Szoláriumozás előtti bronzosító krém, gyümölcsös illatú

Tökéletes bronzosító keverék kifejezetten különleges, vagy speciális alkalmakra, mivel gyorsan hat, és azonnali aranybarna bőrszínt biztosít. Ez az exkluzív barnító koktél már egy alkalom után is hihetetlenül látványos, drámai bronzbarna eredményt garantál! A DHA, a feketedió kivonat, és az Erythrulose összetevőknek köszönhetően a természetes, sötét bőrszín hosszantartó, és ragyogóan csillogó lesz. Oliva gyümölcsmag-olaj lágyítja és kondicionálja a bőrt, valamint leköti a szabadgyököket, így gyönyörű, fiatalos bőrt varázsol.