Designer Skin

Ár:   10990 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: minaya, Módosítva: 2012. november 7.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb

Szoláriumozás előtti természetes bronzosító krém, málna illatú

Ez az exkluzív természetes bronzosító keverék hennát, feketediót és MelanInkmelanin aktiváló komplexet is tartalmaz, melyek segítenek a maximális barnaság elérésében. A Quicksun Color Tint barnulást fokozó technológia azonnali csík- és foltmentes színt biztosít, és a sugárzó arany ragyogásával tölti fel a bőrt. A lélegzetállító 3D Protect technológia magába zárja a nedvességet, elősegíti a bőrsejtek reprodukcióját és regenerálódását. A Trifectakoktél tisztítja és kezeli a bőrt, miközbenegészségessé varázsolja azt. Az exkluzív Magical Silicon formula felerősíti az összetevők jótékony hatásait és még selymesebb bőrt eredményez, miközben elősegíti az ápolószer gyors felszívódását, így nem hagy ragacsos érzést maga után és kellemes érzést biztosít a bőrnek. Az ápoló összetevők keveréke kényezteti a bőrt, és egészségesen puha bőrt varázsol. Minden bőrtípusra alkalmas!