Designer Skin

Ár:   1139000 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: minaya, Módosítva: 2012. november 10.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb

Szoláriumozás előtti 7x bronzosító krém, méz és tej illatú

Ez a nagyhatású 7x bronzosító keverék gyönyörű, sötéten aranyló bőrt varázsol. Az egyéb természetes összetevőkkel megerősített barnító koktél biztosítja a maximális hatást, vagyis a mély, bronzbarna színt. Kleopátra híres tejes-mézes fürdői ihlették ezt a krémet. A tej-alapú formula kálciummal van dúsítva, mely rendkívül egészséges bőrt, és színfokozó hatásának köszönhetően különleges árnyalatot eredményez. A D-vitamin az optimális kálcium felszívódásért felelős. A fehérjékkel és enzimekkel dúsított formula ápoló-, hidratáló- és bőrpuhító tulajdonságai megfiatalítják a bőrt. A méz kivonat aminosavakban gazdag, így biztosítja a bőr  maximális hidratációját, finomítja a már kialakult ráncokat  és megakadályozza az új ráncok kialakulását, így biztosítva a fiatalos kinézetet.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)