Designer Skin

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: minaya, Módosítva: 2012. november 7.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb

Szoláriumozás előtti természetes bronzosító krém, narancs-málna illatú

A természetes bronzosítók luxus keveréke csábító, sötét, aranybarna bőrszínt eredményez.

Az erőteljes antioxidánsok lekötik a szabadgyököket és elősegítik a bőr természetes kollagén képződését, ezzel finomítja a meglévő ráncokat, és megakadályozza az újabb ráncok kialakulását, így fiatalossá és feszessé teszi a bőrt. Az egzotikus málna és az édes alma egyvelege pompás és különleges kényeztetést biztosít, így kacéran érzékivé varázsolja a bőrt. Ápoló összetevői feltöltik a bőrt tápanyagokkal, az egyéb természetes összetevői pedig pazar bőrt és barnulási élményt garantálnak.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)