Designer Skin

Ár:   1014000 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: minaya, Módosítva: 2012. november 10.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb

Szoláriumozás előtti 3x bronzosító krém, narancs és szantálfa illatú

A fiatalító, 3x bronzosító komplex intenzív, sötét barnulást biztosít. A Tyrostan, a DHA, a feketedió kivonat, a melanint aktiváló peptid és az Erythrulose összetevőknek köszönhetően a természetes bronzbarna bőrszín hosszantartó, és csillogó lesz. Annyi koffeint tartalmaz, mint egy csésze kávé, így energiával tölti fel a bőrt.  A koffein és energizáló összetevők még inkább fokozzák a bőr barnulási képességét, valamint sejtstimuláló hatással is rendelkeznek, amelyek a barnulás erősítéséért és a jobb barnító teljesítményért felelnek. A vitaminok és antioxidánsok védelmet nyújtanak a szabadgyökök és az oxidáció ellen, így segítenek megőrizni a fiatalos kinézetű bőrt.