Designer Skin

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Arcápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: minaya, Módosítva: 2012. november 7.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Arcápolók
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Szoláriumozás előtti bronosító krém arcra, illatmentes

Illatanyag-mentes, hypoallergén, bronzosítóval ellátott exkluzív szoláriumkrém speciálisan az arcra tervezve. A fényűző bronzosító keverék mély, aranyló és gyönyörű arcszínt garantál, és segít megőrizni a bőr egészségét. A barnító keverék előnye, hogy kevés önbarnító tartalmának köszönhetően UV fény nélkül is látványos, ragyogóan sötét arcszínt ad. Az innovatív arcbarnító krém foltkezelő és bőrtisztító formulája biztosítja a ragyogó bőrt, miközben védi az irritációktól. A szalicilsav tartalmával megtisztítja a bőrt a foltoktól és a bőrproblémáktól, valamint megelőzi ezek kialakulását. Ápoló összetevői megnyugtatják és kondicionálják a bőrt, valamit segítenek megelőzni az öregedés jeleit.

Illatmentes formulája ideális az érzékeny bőrre.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)