O'slee

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: kremkukac, Módosítva: 2010. szeptember 15.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Tisztítja azokat a káros anyagokat, amiket a szennyeződések és a kozmetikumok okoztak. Feloldja a sminket, a nap folyamán termelődött töblet zsírt és piszkot. Antioxidáns tartalmú, méregteleníti a bőrt, tisztítja és összehúzza a pórusokat.

kremkukac

2010. szeptember 14.

egész jó az árához képest

Szeretem az olajos lemosókat /főleg az ázsiaiakat/. Ha találok valami számomra ismeretlent, kipróbálom. Az O'slee márka viszonylag olcsó, de ahhoz képest egész jó termékeket forgalmaz. Az olajos lemosója tényleg jól oldja a sminket, maradéktalanul lemosható, nem úgy, mint a Sana szójás olaja. Illata nem nagyon van. Nálam most a MAC olajos lemosója miatt lecsúszott a dobogóról :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2010. szeptember 14.

egész jó az árához képest