Dettol

Ár:   2800 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   készülék+250 ml kézmosó   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2014. június 25.

Kiszerelés:   készülék+250 ml kézmosó
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

• automatikusan érzékeli a kezeket
  • cseppmentes adagolást biztosít
  • hidratáló összetevőket tartalmaz
  • elpusztítja a baktériumok 99,9%-át

Bettu

2021. augusztus 22.

Nagyon jó áron találtam rá, úgyhogy muszáj volt beszereznem egyet. Tetszik, hogy nem kell hozzányúlni, így még higénikusabb a kézmosás. Az aloe-s illattal volt, nem rossz, de majd kipróbáljuk a többit is. Nekem talán kicsit soknak is tűnik az adag, amit kiad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 22.

lapale

2021. augusztus 2.

Nekem nagyon megtetszett, szeretem használni. A szappannak nagyon finom az illata, nem túl erős, nem szárítja a kezemet.
Az adagoló megfelelő mennyiséget pumpál és az utántöltő is jól működik. Nem hiszem, hogy visszatérek a hagyományos pumpás szappanokhoz.
Jól habzik, jól tisztít, higiénikus, minden használat után extra tisztának érzem magam.
Ha elfogy, akkor leveszem a flakon fejét és a dettol utántöltőt használom, ritkán veszem újra a műanyag flakont,
ez inkább a "környezetvédelem" miatt van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 2.

ez inkább a "környezetvédelem" miatt van.

Vavika02

2021. január 24.

Gyerekek miatt vettük, azóta még jobban szeretnek kezet mosni :-) és túl sokat nem tudnak elpancsolni legalább...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 24.

Vivus94

2020. július 31.

Párom miatt vettünk ilyet, az én véleményem, hogy felesleges, de ha mini luxust szeretne kézmosáskor, hát legyen... :D egyébként jó kis szerkezet, nem folyik feleslegesen, mindig megfelelően érzékeli, ha oda tartom a kezem. Egyszerre viszonylag sokat adagol ki, így picit gyorsan is fogy. A problémám azzal van leginkább, hogy az utántöltő elég drága hozzá, amit meg kell venni, mert nem lehet csak úgy feltölteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 31.

Fiszuli

2020. május 20.

Évek óta használjuk és szeretjük, a készülék azóta is kifogástalanul működik. Elemes, de nem kell benne sűrűn cserélgetni, ez pozitív. Az utántöltő cserélése egyszerű, maga a termék minden szempontból praktikus. Szerintem maga az utántöltő is kiadós, heteket kibír, még most, ebben a sűrű kézmosós időszakban. Több fajta utántöltőt szoktam bele venni, mindnek szeretjük az illatát és a hatását is, egyik sem szárít, mind nagyon jól habzik és könyékig meg lehet mosakodni egy adaggal. Néha picit stikkes maga a készülék, ha alá tartom a kezem, szépen kiadagolja a gélt, majd elkezdtek kezet mosni és van, hogy hirtelen kiad még egy adagot úgy, hogy a kezem már 30 cm-re van tőle. Ez kicsit idegesítő, mert hogy ne menjen pocsékba, természetesen az ember igyekszik a kezével felszedni és azt is elhasználni a kézmosáshoz, amit a mosdókagylóra kiadagolt és persze ilyenkor jön az, hogy mégegyszer bele nyúlok az érzékelőbe és még egy adag kijön. Ez nem von le az értékéből, csak hülyének érzem magam ilyenkor, hogy "még ezt sem tudom normálisan használni"...?! Szeretjük, nem fogunk tőle megválni, ez biztos és kíváncsi leszek arra is, hogy maga a készülék mikor mondja be az unalmast. Eddig nagyon megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 20.

stylo

2020. április 4.

🙂 Azert valljuk mar be, hogy ez mekkora hulyeseg! Elvegre nem mutethez mosakszom be. Azt meg mondjuk nemtom, h mivel szaritja a kezet kezmosas utan barki, szoval az egesz azonnal ertelmet is veszti ennel a pontnal. De megvettem mert jopofa. Meg olyan 21.szazadi. Meg h ne haljak meg hulyen. Az aloeveras volt a csomagban. Nem rossz az illata, de nem is jo. Ha kifogy, majd utantoltom massal. Az osszetevoi kozt semmi olyat nem talaltam, ami miatt azt kellene hinnem, hogy ez jobban fertotlenit, mint egy mezei szappan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 4.

Gabria

2019. november 12.

Páromnak tetszett meg a boltban és mivel le volt árazva, hazajött velünk. A miénk már egy újragondolt változat, relatíve csak az alja van meg ennek a kütyünek. Szerencsére lett egy műanyag része, apró kis lábakon áll, szóval nem lesz baja attól sem, ha víz kerül alá. Szerencsére elemmel együtt érkezett [ami manapság már kb. ritkaság számba megy :D]. Szépen adagolja a szappant, igazán könnyű beüzemelni és használni egyaránt. Ha arrafelé matatunk nem jön belőle semmi, lehet ezt is újragondolták, mert az adagoló mögött van a kis érzékelője, szóval ha konkrétan alátesszük a kezünket, akkor adagol. Pont elég a mennyiség, amit adagol, és maga a szappan is nagyon jó, gyönyörűen fertőtlenít és hihetetlenül jól habzik. Talán egy icipicit szárít, mintha húzódna a kezem, de biztos vagyok benne, hogy egy kis kézkrém és máris sokkal jobb lesz. Gondolom a fő cél a tisztításon volt, ami maximálisan megvan. Mi nagyon értékeljük ezt a kütyüt, szóval azt hiszem megér 5 csillagot. Biztos, ami biztos már az elején vettünk egy utántöltőt, hogy sokáig kitartson. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

Kittusch

2019. szeptember 19.

A lányunk miatt vettem. Ezzel szeret kezét mosni. Egy töltő kB 2 hónapig elég, pedig használjuk normálisan. Bár megjegyzem, a konyhában más fajta kézfertőtlenítő van, ott azt szoktuk használni párommal.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

Lucyshyne

2019. május 18.

Maga a masina szuper, de a szappan brutálisan szétszedi a kezemet. Tehát az 5 csilagot kizárólag a készülék kapja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 18.

Jucuus

2019. február 19.

Nagyok hasznos kis cucc, pont jó mennyiséget adagol, hamar beszívódik, nekem nagyon bejött!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 19.