Dettol

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   patika   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: okroseva, Módosítva: 2015. május 26.

Lelőhely:   patika
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Kisebb sebek fertőtlenítő tisztítására

Összetevők: Benzalkónium-Klorid, Nátrium-Dihidrogén-Foszfát-Dihidrát, Dinátrium-Hidrogén-Foszfát-Dodekahidrát, Dinátrium-Edetát-Dihidrát, Víz

szalmonik

2016. július 12.

Kicsi gyerekeim vannak,miattuk szereztem be. Jól és hatékonyan fertőtleníti az apróbb sebeket,horzsolásokat. Ha elfogy,biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 12.

bednem

2015. május 26.

Seb és eszköztisztításra használom. (ollók) Olyan láthatatlanul teszi a dolgát, hogy néha elgondolkozom, hat –e? Hat persze, hogy hat és kézfertőtlenítésre is jó! Nagyon sok ideig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 26.

okroseva

2015. május 13.

Nem csíp, teszi a dolgát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 13.

Nem csíp, teszi a dolgát.