Diadermine

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nyuszi1, Módosítva: 2012. február 11.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Azonnali hatással

Mia0602

2019. május 30.

Én készletbe vettem arckrémmel és sminklemosóval. Ez a szag! Borzasztóan kellemetlen. Viszont valóban puha és feszes érzetű utána a bőröm. Valószínűleg újravenni nem fogom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 30.

KisPicúr

2019. január 2.

Nagyon szuper kis cucc. Mikor nagyon fáradt vagyok, akkor szoktam bevetni, olyan szépen kisimít, egy mentőöv ilyen napokon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 2.

meheszne1215

2019. január 2.

Ajándékba kaptam, kíváncsiságból próbáltam ki. Nekem nagyon bevált, beszippantja azonnal a bőröm, selymes és puha tőle. Egész biztos, hogy újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 2.

Katalin1211

2018. november 12.

Kíváncsiságból vettem meg a terméket, de nagyon szerettem használni, mert utána nagyon-nagyon egyenletes lett tőle a bőrőm és sminkelni is nagyon szépen lehetett rá! Nekem bevált, bár nekem inkább a bőr felület egyenletlenséire volt jó .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

izabella73

2018. július 17.

Sajnos nekem egyáltalán nem vált be ez a termék,a sok szilikon ellenére se láttam látványos változást a bőrömön,ha sminkeltem rá az se mutatott szépen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 17.

danyadi77

2018. június 11.

Tulajdonképp ez egy adag szilikon. Ugyanolyan hatása van rajtam,mint a szilikonos primernek. Tulajdonképp ahelyett is használhatnám. Inkább alkalmi gyorssegély ez, mint hosszútávú ápolás. Emiatt némiképp csalódás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 11.

ilonikaa

2018. április 28.

Apróbb ráncok kezdenek kialakulni az arcomon ezért vettem meg ezt! Kellemes érzés a viselete! Este bekenem és reggelre pihe puha és feszesebb bőrrel ébredek! Számomra tökéletes! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 28.

gal.adrien

2017. április 12.

Korábban a Balea Q10 és a Vital kapszulákat használtam, így most is egy olajos, nehezebben eldolgozható valamit vártam. Az állaga nagyon fura, ránézésre a megcukrosodott mézre hajaz. A kis kapszulákat nem olyan egyszerű kinyitni, csavargatással szinte lehetetlen. Valóban azonnali hatása van, én esti arctisztítás után vittem fel az egész arcomra, szemkörnyékre is. Pár perc elteltével hihetetlenül puha, bársonyos lett a bőröm, és még reggel is kisimultabbnak tűnt! Az illata számomra borzalmas, de kárpótol a hatása, ezért nem vonok le pontot :)!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 12.

Noah27

2016. november 23.

Èn a szemkörnyèkemre kerestem valamit,mivel a mimikai ráncaim kezdenek nagyon elmélyülni ès idegesít.
Megvettem màr mindent,de eddig ez segített a legtöbbet.
Sos segítsèg,mert könnyû àllaga miatt hamar beszìvódik,szinte minden kisebb râncot kisimított. A mélyebbeknek kellett pàr alkalom,de alakul. Arcra nem próbàltam,de a szemkörnyèkemet nem irritàlja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 23.

Megvettem màr mindent,de eddig ez segített a legtöbbet.

Leander

2016. október 18.

Magában nem vagy tőle elájulva, semmi extra, kicsit zsíros, olajos hatást kelt a bőrön. Viszont az Estée Lauder DayWear BB krémemmel együtt használva tényleg nagyon szép a végeredmény. Ez utóbbi BB krém magában nekem csalódás volt - a negyedannyiba kerülő L'Oréal Skin Perfection alapból simán veri. Ezzel a kapszulával kombinálva azonban valóban szép a végeredmény - érdekes mód csak az Estée Lauder BB krémjével együtt használva tapasztaltam ezt, a L'Oréallal vagy alapozóval már nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 18.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Cyclomethicone
Vitaminok: Ascorbic Acid, Tocopheryl Acetate

Felületi hártya képző anyag.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!