Diamond Nails

Ár:   890 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bigini, Módosítva: 2016. május 26.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

6. nem száritja a bőrt
  7. illatmentes

ddoorraa

2021. január 13.

Nagyon sokáig elég, nekem másfél év után fogyott ki egy üveggel. Teszi amit kell, én az illatát nem igazán érzem. Érzékeny a bőröm, de ez hála égnek nem okozott semmi gondot. Újravásárolós termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 13.

csemezb

2018. május 17.

Teszi, amit kell. Nagyon sokáig elég, az illatát én kb semennyire nem érzem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 17.

Teszi, amit kell. Nagyon sokáig elég, az illatát én kb semennyire nem érzem.

Szabcsyka

2018. március 5.

Tudja, amit egy fixálófolyadéknak tudnia kell. Sokáig elég :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 5.

Tudja, amit egy fixálófolyadéknak tudnia kell. Sokáig elég :)

kattja

2017. október 15.

Teszi a dolgát. (Bár az illatát szerintem túlzás dinnyésnek nevezni, nekem valami olyan változat van.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 15.

kovacsnikoletta92

2017. szeptember 27.

Teljesen elégedett vagyok a termékkel, teszi a dolgát, kellemes az illata és jó a kiszerelése. Nekem a kupakkal még semmi bajom, remélem ez így is marad.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

virnajnifr

2017. augusztus 3.

Elégedett vagyok vele, nagyon jó illata van. Egyetlen hátránya a flakon, nem lehet rendesen lezárni és folyik is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

kissbarbara1990

2016. október 13.

A flakon nyílása jól van kialakítva, nem ömlik belőle a cucc. Elégedett vagyok a termékkel, újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 13.

Bigini

2016. május 14.

Saját körömet lakkzselével festem,uv lámpával. Ezt a végén használom a fedő lakk letörlésére és kíválóan teljesít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 14.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract