Diamond Nails

Ár:   8900 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: kovacsnikoletta92, Módosítva: 2017. október 9.

Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

9 wattos, egykezes, kombinált UV-LED lámpa

• Kis helyen elfér, könnyen hordozható, mérete: 145 x 40 x 50 mm
  • Szuper erős kombinált LED és UV fényének köszönhetően az anyagok sokkal gyorsabban és intenzívebben kötnek meg.
  • A Diamond Nails Zselé Lakkok és Színes Zselék 30 másodperc alatt kötnek meg fénye alatt.
  • Alkalmas építő zselék megköttetésére is, mindennapi szalonmunkára és otthoni használatra is, de kompakt méretének köszönhetően utazáshoz is ideális.

Ár: 1990 , Eladó: MayumiShinken
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Blondi

2019. július 3.

Amikor működik, akkor nagyjából teszi a dolgát, bár nálam is előfordult, hogy a körmök szélén nem kötötte meg a lakkot. DE!!! Amint lejárt róla a garancia szinte egyből tönkre is ment. Először csak bizonyos pozíciókban világított (nyilván a kábelelét kellett megfelelő pozícióba tartani, amivel percekig szenvedtem, hogy eltaláljam), majd be se kapcsolt egyáltalán. Tegyük hozzá, hogy mindig vigyáztam rá és nem tettem el sose úgy, hogy a zsinór megtörhessen véletlenül.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 3.

Vzsl05

2018. november 11.

Kis felülete miatt a szélső körmök lakkját nem köti meg, így pár nap után egyben lehúzható. Szerintem ár-érték arányban nem kedvező, mert az ennél pár ezerrel drágább lámpák sokkal többet tudnak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 11.

kovacsnikoletta92

2018. június 18.

Update: fél év után úgy érzem, hogy picit veszített az erősségéből, egy 'villantás' helyett mostanában inkább már 2-t szoktam.

Egy nagyobb lámpát akartam megvenni, de a DN online chaten az eladó lebeszélt róla, hogy otthoni használatra tökéletesen elég lesz ez a lámpa is. Nem bántam meg, hogy ezt választottam, nagyon jól teszi a dolgát, könnyen tárolható és használható.
30mp az alap működési ideje, elméletileg a rétegek kötésére elegendő az egy 'villanás' is, de én kettőt szoktam a biztonság kedvéért. Az egyetlen hibája, hogy nem fér be alá az 5 ujjam együtt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 18.

csemezb

2018. január 10.

Kezdő gél lakkos szettel járt ez a kis lámpa is, nekem eddig mindent megkötött, pedig nem csak DN gél lakkot köttettem alatta. Teszi, amit kell. Ami engem is zavar, hogy nem fér be alá mind az öt ujjam, de ettől függetlenül 5.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 10.

kattja

2017. október 15.

Szuper gyors lámpa! Kompakt , nagyon szeretem használni. Előző lámpámhoz képest , mellyel ~4p volt a kötési idő felüdülés a használata. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 15.