Diamond Nails

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   online, nagyker, Ázsia Center   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dudocska, Módosítva: 2015. október 6.

Lelőhely:   online, nagyker, Ázsia Center
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A zselélakk alá szükséges alap és fedőréteg. Lámpázást igényel,utána közvetlen felvihető a gel lakk szín. Fedőlakknak is kiváló, felvitel után lámpázuk és fixáljuk. Magas fényt és tartósságot ad a körömnek.

Magyar Magánbőrgyógyászok ajánlásával.

vkata96

2019. május 3.

Nem lett a kedvencem. Az ecsete nekem túl kicsi, nem tudok vele szépen dolgozni. Ha már végre sikerül befesteni az egész körmöm, akkor szépen megköt és egyenletes is, viszonylag tartós is, bár egy hét után már volt, hogy felpattogott megfelelő előkészítéssel is. Emellett pedig azt tapasztaltam, hogy néhány használat után csomókba állt össze az üveg tetejében, úgy kellett kipiszkálnom ezeket a megszáradt csomókat. Pedig mindig erősen rácsavarom a tetejét, csak addig van kibontva, amíg dolgozom vele. Lehet, hogy egy selejtest kaptam, más gél lakkal még nem tapasztaltam ilyen jelenséget. A koncepció egyébként tetszik, hogy alap és fedőlakk egyben, mert gazdaságos és kényelmes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 3.

pdorka13

2019. május 3.

Pár éve nagyon sokat használtam, emlékszem, hogy akkor nagyon szerettem. Tartós volt és elérhető áron. Használata szerintem könnyű volt, jó az ecset kialakítása. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 3.

koosung

2019. március 19.

Első alap és fedő amit próbáltam. Meglepett fedőnek is mennyire jó fixálás után. Hetek múlva sem mattul be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 19.

Naoto

2019. január 4.

Nagyon jól működik, tényleg bevált alap- és fedőlakként is, ha közé olcsó színes géllakkot használok, akkor is simán bírja 2 hétig (és akkor is csak a lenövés miatt szedem le). Ahogy már mások is írták, az előkészítés tényleg fontos, egyszer elfelejtettem alá primert rakni, és 3 nap múlva lejött matricaként mindegyik, primerrel viszont semmi probléma!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 4.

Szabcsyka

2018. március 5.

Megfelelő előkészítéssel szép, és tartós lakkozás készíthető vele. 10/10

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 5.

Megfelelő előkészítéssel szép, és tartós lakkozás készíthető vele. 10/10

kattja

2017. október 15.

Teljesen rendben van. Tartós, és szép fényes a finishe (mint általában a gél lakkoknak).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 15.

kovacsnikoletta92

2017. szeptember 27.

Szerintem csak annak nem működhet, kophat le/ válhat le idő előtt (2-3 hét, körömnövekedési sebességtől függően) a géllakkozás aki nem követi a folyamatot, illetve ügyetlen (bocsánat, ha ezzel most megbántok valakit).

Én nagyon sokat lakkoztam a körmöm, mielőtt elkezdtem magamnak készíteni a géllakkozást és semmiben sem különbözik nehézségileg, mint a klasszikus lakkozás. Csak szépen el kell távolítani a letapadt körömágybőrt, buffer, előkészítés és kézügyesség kérdése, illetve, hogy mindig le kell zárni a rétegeket.

Tökéletesen elégedett vagyok, ár-érték arányban verhetetlen.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

Tökéletesen elégedett vagyok, ár-érték arányban verhetetlen.

doreszka94

2017. augusztus 3.

Nagyon sok géllakkot próbáltam már, nekem egyik se volt tartós. Bármilyen előkészítőt kentem alá, akár hagyományos, akár One Step lakk alá, pár nap múlva felvált. Aztán megvettem ezt, és egy DN nude színt mellé, kipróbáltam ugyanazokkal az előkészítőkkel, ugyanazzal a módszerrel,mint eddig és 2 hét (!!) után festettem újra,mert már nagy volt a lenövés. Semmi felválás, semmi repedezés, csak lenövés. Azóta is csak ezt használom, csak még vettem hozzá másik 3 DN géllakkot, mert nagyon tartósnak bizonyultak nálam. Egyetlen 5 csillagos géllakk, amit használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

Vicus

2017. július 26.

Jól teszi a dolgát, rosszat nem tudok róla írni, bár lehetne kicsit magasabb a fénye fedőlakként, valamint az üvege túl hosszúkás, kényelmetlen fogni az ecsetet, ami amúgy jó viszont, így hát mindezek mellett kicsit sokallom az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 26.

kissbarbara1990

2016. október 13.

Gyönyörű fénye van,ami nem kopik meg. Az ecset kialakítása nekem nagyon bejön, az anyag állaga is maximálisan megfelelő. Nem buborékosodik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 13.

Illatanyagok: Isopropyl Alcohol