Diamond Nails

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nefertiti, Módosítva: 2013. december 9.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Körömbőr ápoló olaj

Elősegíti az erősebb, egészségesebb körmök növekedését.

Kiszerelés: 14 ml

KupaiVirag

Korcsoport: < 18
2019. augusztus 21.

Teljesen meg vagyok vele elégedve, gyorsan beszívódik, puhává teszi a bőrt és a mandulásnak nagyon kellemes az illata is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

A21n

2018. január 7.

Illata kellemes, beszívódása gyors. Szépen hidratál, erősíti a körmöket, elég hetente 1-2x bekennem vele és gyorsan belemasszírozni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 7.

kovacsnikoletta92

2017. szeptember 27.

A mandulásat rendeltem meg, nagyon kellemes és visszafogott illata van, az ecset segítségével könnyen felvihető és ujjal eloszlatható az olaj, ami gyorsan beszívódik és szépen ápol. Teljesen meg vagyok vele elégedve :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

educ

2017. január 16.

Nekem kókuszos illatú van meg, szerintem életem végéig elég lesz ez a mennyiség. Nem tudom mennyire ápol, mert nem igazán vettem észre változást, az is igaz hogy lusta vagyok kenegetni, meg annyira nem is szokott száraz lenni. De jó az illata :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 16.

Clara

2017. január 5.

mangósom van, konkrétan szárít

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 5.

mangósom van, konkrétan szárít

Lina14

2016. október 11.

nekem a kókuszos van meg, kicsit szárazabb, mint először számítottam, de nagyon szépen ápol és könnyen beszívódik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 11.

thebobi

2015. december 15.

Citrusos illatban van meg. Imásom az illatát! Sokáig fog tartani és szépen hidratálja a körömágyam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 15.

harinezsuzsa

2015. június 14.

Nekem a képen is látható fréziás van, nagyon jó az illata és sokáig elég.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 14.

Nekem a képen is látható fréziás van, nagyon jó az illata és sokáig elég.

fecsine

2015. április 29.

Én a mandula illatút használom, nagyon jól ápolja a körömágyat, az illatát is imádom, és tényleg sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 29.

Orsyna

2014. szeptember 29.

Nekem vanília illatban van.Finom illatú és jó nagy kiszerelésű sokáig elég lesz.:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A pézsmarózsa olaja. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emoillent, tonizáló és összehúzó hatású összetevő. A neten teljes a konfúzió, ezt az olajat gyakran látjuk "vadrózsaolaj (Rose hip oil) név alatt, vagy kép mellett. Az igazság ezzel szemben az, hogy elég sok rózsaféle növeszt a csipkebogyóhoz hasonló áltermést, de természetesen ezek azért különböző fajok, így az olajuk összetétele is különböző.