Diamond Nails

Ár:   970 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Csillagpor123, Módosítva: 2014. július 15.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Köröm előkészítő folyadék zselé illetve procelán tapadásának elősegítésére.

1. Hypoallergén

Kiszerelés: 15 ml

KupaiVirag

Korcsoport: < 18
2019. augusztus 21.

Másodpercek alatt megszárad, nem tudom mennyire hatásos de még nem volt semmilyen gond a körmömmel, úgyhogy gondolom teszi a dolgát és borzasztóan olcsó ahhoz képest, hogy szerintem életem végéig elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

arimer

2019. március 27.

Nagyon lassan fogyogat, nem tud többet, mint amit kell, de ez nem is gond. A szaga természetesen elég durva.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 27.

Szabcsyka

2018. március 5.

Tudja, amit kell. Nagyon szeretem, már régóta használom, még sose volt vele gond.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 5.

csemezb

2018. január 10.

Sokáig elég, praktikus a vékony kis ecsete, teszi amit kell. Amit előttem is írt valaki, hogy ha elfogy venne olcsóbban másikat, szerintem én is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 10.

kattja

2017. október 15.

Már korábban is használtam gél lakkot a Diamond nails készletem előtt, és alapvetően szerintem erre a termékre nincs kifejezetten szükség. És Nemtudom, hogy csak én gondolom-e így, de ez nem sima körömlakklemosó?? :D az szaga, a “viselkedése” olyan. A zsírt biztos eltávolítja, de ennyi erővel elég lenne át törölni a körmöt lemosóval.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 15.

kovacsnikoletta92

2017. szeptember 27.

Teljesen rendben van a termék, bár picit vékony szerintem az ecsete, így többször kell áthúzni, hogy az egész körmöt beterítse az anyag, DE pont emiatt lehetetlen vele félrekenni, így nem ér a bőrhöz. Teljesen meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

educ

2017. január 16.

Teszi a dolgát, nem tudok rosszat mondani rá. Ha elfogy akkor vennék olcsóbban szerintem.

Valaki tudna olcsóbban ilyen terméket??? :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 16.

Valaki tudna olcsóbban ilyen terméket??? :)

dori96

2016. augusztus 31.

nincs vele baj.talán az ecset lehetne kicsit szélesebb. de amúgy korrekt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 31.

nincs vele baj.talán az ecset lehetne kicsit szélesebb. de amúgy korrekt.

Bigini

2016. május 14.

Tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 14.

Tökéletes.

Anettke

2016. február 19.

Teszi a dolgát, amire jó, bár szerintem túlértékelik és olcsóbbat is lehet venni ugyan ennyi pénzért...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 19.

Illatanyagok: Isopropyl Alcohol, Ethyl Acetate