Diamond Nails

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: Luckuska, az összetevőket feltöltötte: Bigini, Módosítva: 2016. július 18.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

5. Magas fényű
  6. Szuper tartós
  7. Könnyen leodható
  8. 7 ml-es kiszerelésben

A köröm felbolyhozása és portalanítása után vidd fel a körömfelületre a vízelvonó hatású Nail Prep előkészítő folyadékot., melynek száradása után már kezdődhet is a One Step Zselé Lakk használata. A kiválasztott színt kend fel vékony rétegben a körömre, majd ezt követően helyezd a körmöket kb. 2 percre Uv lámpa alá és már kész is van a hetekig tartós, magas fényű, ragyogó köröm.
Vékony rétegben használható, ezért kb. 110 ujjra elegendő.
Ha a használati leírás szerint történt az előkészítés, akkor a tartóssága akár 3 hét.

Viki986

2019. szeptember 25.

Szupeer! Anyukámnak vettem, mert sajnos a körme hosszába repedezik be és már nem segített neki semmilyen tápáláló körmölakk. Ennek használata olyan egyszerű és gyors, hogy soha nem csináltam még körmöt, de fél óra alatt kész voltam vele. Én még raktam rá top shinet is, hogy még tartósabb legyen. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

pixxie94

2019. február 25.

Halvány rózsaszín és piros színben van meg (031 és 05), nagyon tartósak, 2 réteg kell belőlük, szépen lehet dolgozni velük, jó az ecsete. Vékony réteget kell feltenni belőlük, a rózsaszín nem, de a piros vastagon ráncosodik. 30 mp UV+LED lámpa alatt elég neki, szépen megköt. Leszedni nem egyszerű, vagy nagyon sokáig áztatni kell, vagy le kell reszelni, csak a leszedés miatt 4 pont, amúgy 5 lenne

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 25.

Sz. Csilla

2019. február 25.

Na ez az a termék amire mínusz pontot adnék! Pénz és idő vesztegetés!

Nagyon csúnya a világos rózsaszín :( nem lehet szépen felvinni, nem sima, hanem csupa egyenetlenség az egész, mintha egy ovis kente volna ki a körmét. Mintha rágógumiból lenne. Ennél sokkal olcsóbb, neve nincs termékek ragyogóan festenek és szépen terülnek, könnyen kezelhetőek. Nem értem ezt hogy szúrhatták el ennyire.

Lepattog és közben pedig leoldhatatlan. 25 percig volt az oldószer rajta, de akkor sem jött le :( más géllakkomnak 10 perc se kell és máris mozdul le az egész egy kis kapargatással.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 25.

Na ez az a termék amire mínusz pontot adnék! Pénz és idő vesztegetés!

IViki93

2017. augusztus 2.

A 01-es fehér színt próbáltam, melynek fedésével nem vagyok 100%-ban elégedett. Két rétegben sem éreztem egyenletesnek a színt, igaz annyira figyeltem, hogy nagyon vékony rétegben vigyem fel, hogy ez is lehetett a probléma. A tartóssága viszont szerintem tökéletes, két hete van fent, egy picit a végekről pattogott le, de ez betudható annak, hogy még gyakorolnom kell a festést :) A leoldást még nem próbáltam, de a márka honlapján fel van tüntetve, hogy nem leoldható a lakk, így maradok a reszelésnél.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

Mesito

2017. július 15.

A lakk színe mesés, szépen fénylik, tartósan fent marad, nincs okom a panaszra. :) Szeretem a végén fixálni egy vékony réteg fedőlakkal, csak hogy biztosan kihúzza a 2 hetet. Valóban vékony rétegben kell felvinni, alaposan kell lámpázni és a végén baj nem lehet. Biztos, hogy a pinken kívül más színeket is beszerzek majd, mert nyár eleje óta ezt használom... :) :) Leoldása nem 100%-os, bár én féltem a körmeimet az oldószertől, így néhány perc után enyhén reszelem, de kb. 10 perc oldással együtt. Arról nem is beszélve, hogy olcsóbb, mintha körmös csinálná.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 15.

tara95

2017. május 12.

Nekem a 09-es a képen is látható árnyalat a szerelmem. Most már. Nem viccelek, hónapokig állt a dobozban úgy utáltam. Hiába kentem, hol összekapta a lakkot az uv, hol nem, de mindig volt körmöm ami iszonyat csúnya volt. Ma mégis elővettem, nem igaz, hogy nem működik. Nos, nem vicc a leírás a mennyiséggel kapcsolatban. Negyed!!! gombostű fejnyi adag a titok. Nem baj, ha kevésnek látod, nem baj, ha csíkos, átüt a körmöd. Ez lesz a jó. 2 rétegben VÉGRE megkaptam a csoda-nude tükörfényű, SIMA manikűröm. Megéri az árát, maximálisan, de mire rájöttem...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 12.

esztii.

2016. december 20.

Nagyon felidegesített. Először alaplakkra kentem, próbáltam úgy is, hogy letörlóm a ragacsos réteget, úgyis, hogy nem. Meg sem akart kötni, aztán ha mégis, akkor durván összehúzódott. Próbáltam puci körömre, gyakorlatilag egyből felvált a két hüvelykujjamon, a többin összehúzódott. Persze le akarom szedni, de az istennek nem ázik le acetonnal. Most ott járok, hogy a fél kezemről félig leszedtem, a másikat reggelre halasztottam, annyira felidegesített, hogy nem jön lefele. Ilyen körmökkel utcára sem megyek. (Sötét bordó amúgy a lakk, mondhatom gyönyörűen néz ki a kezem.) A sima zselélakkal semmi problémám nem volt, de ez nem tudom hogyan működhetne.... Kuka. Csak a színe miatt 2*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 20.

edit0830

2016. augusztus 11.

Egyszerűen odavagyok érte. Sokkal gyorsabb, mint ha még alap és fedőlakkot is kéne használnom, a tartóssága mégis ugyanolyan jó :) Nekem egy rózsaszínes és egy piros szín van meg, legszívesebben mindig ezeket viselném :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 11.

doczus

2016. június 15.

Most vettem meg szettben ezt a lakkot, led lámpával. Nagyon szuper!! Szépen fed, gyönyörű a szín és a fénye is szép. 2 rétegben kentem fel. Könnyű és gyors volt a használata. Én imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 15.

drahosdorka

2016. június 11.

Nekem nem jött be. Akàrmilyen vékonyan kenem fel,agyon ràncolodik és a leoldàsa sem könnyű

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 11.

Illatanyagok: Isopropyl Alcohol