Diamond Nails

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: Baboo, az összetevőket feltöltötte: Csirip74, Módosítva: 2014. november 5.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Zselé Lakk

• Magas fényű
  • Könnyen kezelhető
  • Base alapra egyből felvihető
  • A hagyományos körömlakknál gyorsabban szárad
  • 2 rétegben kell felvinni
  • Fixálást, vagy Ultra Finish fényzselét igényel
  • 7 ml-es kiszerelésben

Rudelf

2021. június 17.

7 nude színt vettem, a színeik olyanok, mint amire számítottam, 1-2-nek elég lehet a 2 réteg is, hogy fedjen és mindig van akció is. De ennyi a pozitívum. Borzalmasan folyós nekem az anyag, ha nem teszem be fél mp-en belül a lámpába, akkor már úgy néz ki, mintha csak az ujjam mártottam volna festékbe - ez most nyáron még tragikusabb lett. Az ecset sem kedvenc, nem köt meg jól az anyag, nekem egy kicsit ráncosodott is (pedig az erősen pigmentáltságtól nagyon messze van), és igen, nekem is húzza le a fedőlakk a színt.. Perfect Nails, CN, de még az aliexpresses Ur Sugar, Gelfavor stb is milliószor jobb nála. Építőzselével is próbálkoztam, az is nagyon mászott.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 17.

noricza

2021. június 11.

Volt egy loreál lakkom ami ilyen bordós metálos volt, igazi szerelem szín. Ennél a márkánál megtaláltam a géllakk változatát, nagyon megörültem neki. Ami ez után jött úgy nevezik mélyrepülés :D A szín nem köt meg rendesen, gyakorlatilag használhatatlan :( ha fixálom pedig teljesen elveszi a fényét és ha arra megy a fény akkor elég csúnyácska lesz. Ez a márka véleményem szerint megtestesíti az olcsó szar kategóriát, nálam ez az értékelhetetlen. Otthon bohóckodni vele biztos jó de szalonba ne vigye senki ha nem akarja elrettenteni a vendégeit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 11.

Aranyhaj89

2021. június 11.

Sajnos nekem is rossz tapasztalatom van.
1 eve hasznalom a DN termekeket, es 2 hetnel tovabb Soha nem birta... Altalaban 1 het utan mar ugy nez ki a kormom, mintha 4 hetes lenne... 15 evig jartam kormoshoz.
A szinei szepek, de igen van olyan amibol reteg kell.
En alapnak egy erosebb lakkot vettem,de sokszor 1 het utan siman lehuzom. Eleg idegesito

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 11.

Sajnos nekem is rossz tapasztalatom van.
A szinei szepek, de igen van olyan amibol reteg kell.

ddoorraa

2021. január 13.

Én a kezdő szettemet diamondnailsről rendeltem, a körmös dolgaim 80%-a azóta is tőlük van. Én nagyon meg vagyok velük elégedve, van néhány szín, amiből 3 réteg kell a tökéletes fedés érdekében, de ennek ellenére is nagyon jó termékek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 13.

sziszuszti

2020. december 2.

Nemrég rendeltem tőlük pár darabot. A színek maguk gyönyörűek, főleg a 168-as borvörös metál... gyönyörűséges. Az igaz, hogy hiába lámpázza az ember sokáig, utána is lejön a teteje a színnek és valóban belemegy a fedőlakkba (nem túl kellemes a piros fedőlakk). Viszont próbálgattam, és ha fixálom (én CN Cleandert használtam), ugyan jön egy kis szín, viszont nem veszi fel utána a fedőlakk a színt, így nem is mászik bele. Egyelőre meg vagyok velük elégedve, de vannak ennél jobbak is (jóval olcsóbban is).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 2.

educ

2020. október 10.

Up:
Nem fogok több lakkot venni ettől a márkától. Ahogy korábban is írtam, eltérő a minőségük/fedésük. Csakis a 170-es árnyalatot venném újra ha egyszer elfogy, az nagyon jó! És csak emiatt adok 3 csillagot. Amúgy max 2*.

Én alapvetően szeretem, van egy pár színem, bajom azonban azzal van hogy a színek minősége eltérő. Van olyan szín amivel abszolút egyszerű dolgozni, kb pikk-pakk és kész is a köröm, de van olyan amelyikkel nehéz (pl összehúzza magát a lakk) szóval nem is értem miért eltérő a színek minősége. A tartósságuk valóban az előkészítésen múlik. Az elején nekem is volt úgy, hogy matricaszerűen húztam le az egészet a körmömről, később meg 2 hét után alig tudtam lerobbantani...... Szóval vegyesek az érzéseim. Szerintem túlárazott kicsit. A One Step lakkjaikra lennék még kíváncsi.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 10.

Up:

Vikiii05

2020. október 10.

Nem ajánlom!
14 lakkomból legalább 10 nem köt meg rendesen a lámpa alatt ( Led 80W) és a fedőlakkal húzom le a színt, ami szépen össze is piszkítja a fedőt, valamint legtöbbjükből 3 réteg is kevés,hogy rendesen fedjen.
Előnye a vékony ecset,amivel egy keskenyebb körömágyat könnyebb festeni.
Nem ajánlom,inkább megéri egy picivel drágább gél lakk készletre beruházni. Én is spórolni akartam vele egy kicsit,de nem érte meg ...
Az üveg nyakán pedig pattog fel a festék ami belekeveredik a géllakkba.
A 2in1 alap és fedőlakkjától se várjatok sokat,maximum ha két rétegben kenitek fel alapnak akkor talán tartós lesz, de akinek alapból gyengébb körmei vannak az felejtse el, mert nem ad tartást a körömnek :)..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 10.

Nem ajánlom!
Előnye a vékony ecset,amivel egy keskenyebb körömágyat könnyebb festeni.
Az üveg nyakán pedig pattog fel a festék ami belekeveredik a géllakkba.

Puszedly

2020. október 2.

Up ; vettem hozzá primert, ezzel tökéletes! Felpontoztam!

Beruháztam egy komplett készletre, plusz színekre, mert már untam a heti lakkozás utáni 2óra száradást.. reméltem, hogy egy hetet legalább kibír, de felpattogzik 2 nap után! Mindent a leírásnak megfelelően csináltam, és nagyon csalódott vagyok!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 2.

Up ; vettem hozzá primert, ezzel tökéletes! Felpontoztam!

kovacsnikoletta92

2020. szeptember 3.

Update:
Eddig csak DN lakkjaim voltak, azonban amint elfogynak nem fogom őket újravenni, márkát váltok.

A színes lakkokkal úgy ahogy meg vagyok elégedve, de a legtöbb nem elég pigmentált és nem is takar szépen. A vékony ecsetet eddig praktikusnak véltem, de mióta kipróbáltam az ugyanolyan árban lévő CN lakkokat, aminek széles az ecsete rá kellett jönnöm, hogy sokkal praktikusabb az a kialakítás. A pigmentáltságról, fedésről és állagról nem is beszélve.

A honlap katasztrófális, a színeknek közük nincs a valósághoz, de legalább instagrammon aktívak, onnan hosszas kutató munkával tud tájékozódni az ember lánya.

------------

Teljesen egyet kell értenem az előttem szólóakkal, szerintem csak annak nem működhet, kophat le/ válhat le idő előtt (2-3 hét, körömnövekedési sebességtől függően) a géllakkozás aki nem követi a folyamatot, illetve ügyetlen (bocsánat, ha ezzel most megbántok valakit).

Én nagyon sokat lakkoztam a körmöm, mielőtt elkezdtem magamnak készíteni a géllakkozást és semmiben sem különbözik nehézségileg, mint a klasszikus lakkozás. Csak szépen el kell távolítani a letapadt körömágybőrt, gondos bufferelés,előkészítés és kézügyesség kérdése, illetve, hogy mindig le kell zárni a rétegek!

Tökéletesen elégedett vagyok, ár-érték arányban verhetetlen. Nagyon szépek a színek, jól pigmentáltak, és könnyen kenhetőek, ami egy picit furcsa, hogy színtől függően változó tud lenne az állaguk, de mind nagyon jól kenhető, szép a csillogása.

Újravevős termékek :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 3.

Update:

------------

Újravevős termékek :)

Agnes004

2020. június 4.

Sajnos nem vált be. Első géllakk szettnek vettem meg, de hamar váltottam is. Maximum 1-másfél hetet bírt majd felvált a körmömről, gyengén pigmentált színek (akár 3-4 rétegben is kellett kenni), és túl folyós. Köttetés közben mintha "visszamászott" volna a körmöm szélétől. Több márkát is próbáltam már (profi,perfect,niiza) amikkel milliószor könnyebb dolgozni, csak a lenövés miatt reszelem le hiba és kopás nélkül. Így a hiba a termékben van :( Viszont a primert és az ultrabondot még a mai napig használom tőlük, azért jár 2 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 4.

Illatanyagok: Isopropyl Alcohol