Diamond Nails

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: Baboo, az összetevőket feltöltötte: Csirip74, Módosítva: 2014. november 5.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Zselé Lakk

• Magas fényű
  • Könnyen kezelhető
  • Base alapra egyből felvihető
  • A hagyományos körömlakknál gyorsabban szárad
  • 2 rétegben kell felvinni
  • Fixálást, vagy Ultra Finish fényzselét igényel
  • 7 ml-es kiszerelésben

Puszedly

2020. február 14.

Beruháztam egy komplett készletre, plusz színekre, mert már untam a heti lakkozás utáni 2óra száradást.. reméltem, hogy egy hetet legalább kibír, de felpattogzik 2 nap után! Mindent a leírásnak megfelelően csináltam, és nagyon csalódott vagyok!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 14.

Louisa

2020. január 27.

2 honapja ruhaztam be a marka legolcsobb otthoni gellakk keszletebe. Nem vartam szakember altal keszitett minoseget, viszont 2 hetet kibirhatna. Sajnos hetente keszitem ujra a gel lakkozast magamnak, mert 1-2 kormon felvalik. Rendesen, kovetve a lepeseket keszitem az alapot, viszont meg igy is 1 hetig birja. Atpartoltam a CrystalNailshez, azok tartosabbak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 27.

martaamania

2019. szeptember 23.

Mindig lepattogott, azt hittem velem van a baj, mig a barátnőm kölcsön nem adta a moonbasa lakkjait. Rögtön váltottam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

KupaiVirag

2019. augusztus 21.

Fhu hát van amelyiknek nagyon szép színe és jó fedése van, van ami viszont szörnyű és 6!! rétegben kell felvinni (konkrétan a 19-es árnyalat). A legtöbb ebayről rendelt 600Ft-os lakkom jobb nála, ár-érték arányban nagy nulla, de azért megköt, annyira nem is szörnyű a tartóssága és vannak azért jó színek is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

Viwi0524

2019. július 19.

Amikor eldöntöttem hogy otthoni "gél-lakkozó" leszek, ez volt az egyik márka amit választottam. (A másikat rendeltem UR sugar volt ) Gondoltam kipróbálok egy két márkát hogy nekem mégis melyik fog beválni.
Vettem is rögtön 3 színt, 2 világosat és egy sötétebbet. Háát.... nagy csalódás volt. Először azt gondoltam hogy én rontottam el valamit, de nem. Sajnos a világos színek nem eléggé pigmentáltak, vagyis a kívánt szín eléréséig volt hogy 4!!! réteg kellett.... A tartóssága pedig nekem kb 1,5 hét volt.
Természetesen adtam neki még esélyt, de sajnos akkor sem lett jobb. Nekem ez a márka nem jött be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 19.

pevi89

2019. május 23.

Ezt a márkát kezdtem el használni, amikor rákattantam a géllakkra. Imádom, 2.5-3 hétig is kitart szépen, úgy hogy nem vagyok manikűrös, hobbi szinten készítem magamnak a manikűrt. 8-9 színt szereztem be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 23.

tothjanka

2019. május 7.

E márkával kezdtem a saját körmözést bő 1 éve, kb. 30 színem van, de azóta próbáltam már mást is (crystal nails, brill bird hypnotic, profinails, pearl nails). Összehasonlítva a többivel elég vegyes tapasztalatom van. Nagy választék, sok szín, a nekem pont megfelelő keskeny ecset, megfelelő előkészítéssel egész jó tartósság (2-3 hét). De: 1. ár-érték arány nem a legjobb, 1.890,- Ft-ért már lehet jobbat is ma kapni. 2. a világos színek fedése katasztrofális (kivéve a kifejezetten neonszínként megjelölteké - azok viszont "üvöltenek"). 3. a thermo verziója egyszerűen nem vált soha színt (nekem 3 db van, egyik se). 4. a kupakja nem valami jó, nekem több is kifolyt, ha eldőlt lezárva. És mindig eldől valamelyik, hiszen magas, keskeny üvege van. 5. a weboldaluk rettenet, kb. 1 éve változtattak rajta, azóta sokkal nehezebb bármit megtalálni, lefagy és a színeknek köze sincs a valósághoz. 6. A színválaszték csak elvben nagy. Pl. van egy csomó nude/rózsaszín árnyalatuk, de felfestve mind totál ugyanaz és mind kicsit sárgás - lásd pl.: DN031, DN032, DN142, DN179, stb. A különböző pirosaikkal ugyanez a helyzet. (Ha megnézed a hivatalos instagram oldalukat, ott is csak 1-2 állandó körmös munkáját látod a termékeikkel, akik mind ugyanazzal a kb. 10 DN színnel kísérleteznek, hiába van 250 színük.). +1: A "peel off" alaplakkjuk (lehúzható, így nem kell oldani, vagy reszelni) egy vicc: egyrészt megköt levegőn se perc alatt (vagy eleve beleköt az üvegbe, mert a kupak rosszul zár), másrészt ha le akarod húzni (ami benne a pláne, azért veszed), akkor viszi magával a körmöd felső lemezrétegeit is, nagyon durva. Az ecset, a korrekt tartósság és a peel off-ot ellensúlyozó, remek 2in1 alaplakkjuk miatt (ami más márkákkal is abszolút kombinálható) nagy jóindulattal 3 csillag (alá), de soha-soha többet nem veszek DN terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 7.

evelinbardos

2019. május 3.

Piros thermo zselé lakkot vásároltam. Az állaga jó, könnyű a felvitele, tartós is, de:
- világosabb pirosból hideg hatására sötétednie kellett volna, ezt alig tette meg.
- pár nap múlva sárga foltok jelentek meg a lakkon.
Eddig ilyen problémáim egy márkánál sem voltak, sajnos nem fogom újravenni a terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 3.

- pár nap múlva sárga foltok jelentek meg a lakkon.

Soleils05

2019. április 6.

Az első géllakos szettem a DN-től. Sajnos nálam a tartósság maximum 2 hét, pedig nagy odafigyeléssel igyekszem lépésről lépésre felvinni a terméket. Emiatt gondolkozom a más márkára való áttérést.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 6.

arimer

2018. december 18.

Nagyon szeretem, fél éve használom. Szép színek, jó minőség és ár. Más márkákat is szerettem volna kipróbálni, de egy szín sem tetszett, a dn-hez képest mind ízléstelen, igénytelen. Hamar bele lehet jönni a használatába. Egy negatívum, a kupakjai.. ferde, rossz minőségű.. Még nem folytak ki sosem, de azért nagyon oda kell figyelni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 18.

Illatanyagok: Isopropyl Alcohol