Diamond Nails

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: Baboo, az összetevőket feltöltötte: Csirip74, Módosítva: 2014. november 5.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Zselé Lakk

• Magas fényű
  • Könnyen kezelhető
  • Base alapra egyből felvihető
  • A hagyományos körömlakknál gyorsabban szárad
  • 2 rétegben kell felvinni
  • Fixálást, vagy Ultra Finish fényzselét igényel
  • 7 ml-es kiszerelésben

Ár: 1100 Ft/db (egyben 3000 Ft) , Eladó: kovacsnikoletta92
Állapot: Új, 1 körmön kipróbált, Helyszín: Dunakeszi, fizetés: Személyes, posta, fox

educ

2020. október 10.

Up:
Nem fogok több lakkot venni ettől a márkától. Ahogy korábban is írtam, eltérő a minőségük/fedésük. Csakis a 170-es árnyalatot venném újra ha egyszer elfogy, az nagyon jó! És csak emiatt adok 3 csillagot. Amúgy max 2*.

Én alapvetően szeretem, van egy pár színem, bajom azonban azzal van hogy a színek minősége eltérő. Van olyan szín amivel abszolút egyszerű dolgozni, kb pikk-pakk és kész is a köröm, de van olyan amelyikkel nehéz (pl összehúzza magát a lakk) szóval nem is értem miért eltérő a színek minősége. A tartósságuk valóban az előkészítésen múlik. Az elején nekem is volt úgy, hogy matricaszerűen húztam le az egészet a körmömről, később meg 2 hét után alig tudtam lerobbantani...... Szóval vegyesek az érzéseim. Szerintem túlárazott kicsit. A One Step lakkjaikra lennék még kíváncsi.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 10.

Up:

Vikiii05

2020. október 10.

Nem ajánlom!
14 lakkomból legalább 10 nem köt meg rendesen a lámpa alatt ( Led 80W) és a fedőlakkal húzom le a színt, ami szépen össze is piszkítja a fedőt, valamint legtöbbjükből 3 réteg is kevés,hogy rendesen fedjen.
Előnye a vékony ecset,amivel egy keskenyebb körömágyat könnyebb festeni.
Nem ajánlom,inkább megéri egy picivel drágább gél lakk készletre beruházni. Én is spórolni akartam vele egy kicsit,de nem érte meg ...
Az üveg nyakán pedig pattog fel a festék ami belekeveredik a géllakkba.
A 2in1 alap és fedőlakkjától se várjatok sokat,maximum ha két rétegben kenitek fel alapnak akkor talán tartós lesz, de akinek alapból gyengébb körmei vannak az felejtse el, mert nem ad tartást a körömnek :)..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 10.

Nem ajánlom!
Előnye a vékony ecset,amivel egy keskenyebb körömágyat könnyebb festeni.
Az üveg nyakán pedig pattog fel a festék ami belekeveredik a géllakkba.

Puszedly

2020. október 2.

Up ; vettem hozzá primert, ezzel tökéletes! Felpontoztam!

Beruháztam egy komplett készletre, plusz színekre, mert már untam a heti lakkozás utáni 2óra száradást.. reméltem, hogy egy hetet legalább kibír, de felpattogzik 2 nap után! Mindent a leírásnak megfelelően csináltam, és nagyon csalódott vagyok!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 2.

Up ; vettem hozzá primert, ezzel tökéletes! Felpontoztam!

kovacsnikoletta92

2020. szeptember 3.

Update:
Eddig csak DN lakkjaim voltak, azonban amint elfogynak nem fogom őket újravenni, márkát váltok.

A színes lakkokkal úgy ahogy meg vagyok elégedve, de a legtöbb nem elég pigmentált és nem is takar szépen. A vékony ecsetet eddig praktikusnak véltem, de mióta kipróbáltam az ugyanolyan árban lévő CN lakkokat, aminek széles az ecsete rá kellett jönnöm, hogy sokkal praktikusabb az a kialakítás. A pigmentáltságról, fedésről és állagról nem is beszélve.

A honlap katasztrófális, a színeknek közük nincs a valósághoz, de legalább instagrammon aktívak, onnan hosszas kutató munkával tud tájékozódni az ember lánya.

------------

Teljesen egyet kell értenem az előttem szólóakkal, szerintem csak annak nem működhet, kophat le/ válhat le idő előtt (2-3 hét, körömnövekedési sebességtől függően) a géllakkozás aki nem követi a folyamatot, illetve ügyetlen (bocsánat, ha ezzel most megbántok valakit).

Én nagyon sokat lakkoztam a körmöm, mielőtt elkezdtem magamnak készíteni a géllakkozást és semmiben sem különbözik nehézségileg, mint a klasszikus lakkozás. Csak szépen el kell távolítani a letapadt körömágybőrt, gondos bufferelés,előkészítés és kézügyesség kérdése, illetve, hogy mindig le kell zárni a rétegek!

Tökéletesen elégedett vagyok, ár-érték arányban verhetetlen. Nagyon szépek a színek, jól pigmentáltak, és könnyen kenhetőek, ami egy picit furcsa, hogy színtől függően változó tud lenne az állaguk, de mind nagyon jól kenhető, szép a csillogása.

Újravevős termékek :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 3.

Update:

------------

Újravevős termékek :)

Agnes004

2020. június 4.

Sajnos nem vált be. Első géllakk szettnek vettem meg, de hamar váltottam is. Maximum 1-másfél hetet bírt majd felvált a körmömről, gyengén pigmentált színek (akár 3-4 rétegben is kellett kenni), és túl folyós. Köttetés közben mintha "visszamászott" volna a körmöm szélétől. Több márkát is próbáltam már (profi,perfect,niiza) amikkel milliószor könnyebb dolgozni, csak a lenövés miatt reszelem le hiba és kopás nélkül. Így a hiba a termékben van :( Viszont a primert és az ultrabondot még a mai napig használom tőlük, azért jár 2 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 4.

arimer

2020. május 23.

Update:jöttem felpontozni. Most rendeltem újra, kb 1,5 év után. Jelentem, a kupakok es üvegek minőségén javítottak, szuper és igényes lett. Azota kiprobaltam mast is (profinails, CN), de azt kell mondanom, ez a nekem való. Tökéletesen meg tudtam csinálni szétfolyás nélkül, a boron sehol nem lett lakkos, pedig 2 hete a profinailsel nagyon sokat bénáztam, mivel azota nem sokat gyakoroltam, ezt a lakknak tudom be.Majdnem olyan tokeletes, mint ha kormos csinalta volna.Nem folyik szét, jó az ecsete, jol lehet korrigálni, nem csíkoz, tükörfényesre és simára köt, perfekcionistaként én egy apro hibat sem turok el, még akkor sem ha másnak láthatatlan. Csak ezt fogom továbbra is venni.
Ja, es az instán fent van sok szín befotózva, így könnyebb a döntés is, de már a honlapon is beillesztették ezeket a képeket.👍🏻
Jó, hogy van fixálásmentes top is!
Én peel off-ot használok az alap alá,(de ezt csak a kormeim kozepere teszem) így nem kell sem oldani, sem reszelni, es mivel a széleken a szokásos rétegek vannak, ugyanúgy tart, mint alapesetben,2 hétig, utána a széleken talán màr picit lazább, es egy retegben leszedhető. Még tartana, de nem birom a lenovest. Időm sajnos sosem volt a leoldásra,és féltettem a körmeimet, de így, miutan leszedem, áttorlom koromlakklemosoval, erősek és tökéletes a kormom alatta.

Nagyon szeretem, fél éve használom. Szép színek, jó minőség és ár. Más márkákat is szerettem volna kipróbálni, de egy szín sem tetszett, a dn-hez képest mind ízléstelen, igénytelen. Hamar bele lehet jönni a használatába. Egy negatívum, a kupakjai.. ferde, rossz minőségű.. Még nem folytak ki sosem, de azért nagyon oda kell figyelni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 23.

Jó, hogy van fixálásmentes top is!

Faustine

2020. március 7.

Első géllakk szettem több mint egy éve vettem, azóta sok színnel kiegészítettem, mert nagyon bevált. Ha megfelelően van előkészítve, akkor nem fog lejönni 2-3 hétig is bírja. Rengeteg színben kaphatóak. Az tény, hogy majdnem minden színt legalább 2 rétegben kell felvinni, hogy szépen fedjen, de ez más lakkoknál is így van szerintem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 7.

Louisa

2020. január 27.

2 honapja ruhaztam be a marka legolcsobb otthoni gellakk keszletebe. Nem vartam szakember altal keszitett minoseget, viszont 2 hetet kibirhatna. Sajnos hetente keszitem ujra a gel lakkozast magamnak, mert 1-2 kormon felvalik. Rendesen, kovetve a lepeseket keszitem az alapot, viszont meg igy is 1 hetig birja. Atpartoltam a CrystalNailshez, azok tartosabbak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 27.

martaamania

2019. szeptember 23.

Mindig lepattogott, azt hittem velem van a baj, mig a barátnőm kölcsön nem adta a moonbasa lakkjait. Rögtön váltottam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

KupaiVirag

2019. augusztus 21.

Fhu hát van amelyiknek nagyon szép színe és jó fedése van, van ami viszont szörnyű és 6!! rétegben kell felvinni (konkrétan a 19-es árnyalat). A legtöbb ebayről rendelt 600Ft-os lakkom jobb nála, ár-érték arányban nagy nulla, de azért megköt, annyira nem is szörnyű a tartóssága és vannak azért jó színek is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

Illatanyagok: Isopropyl Alcohol