Diamond Nails

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: Baboo, az összetevőket feltöltötte: Csirip74, Módosítva: 2014. november 5.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Zselé Lakk

• Magas fényű
  • Könnyen kezelhető
  • Base alapra egyből felvihető
  • A hagyományos körömlakknál gyorsabban szárad
  • 2 rétegben kell felvinni
  • Fixálást, vagy Ultra Finish fényzselét igényel
  • 7 ml-es kiszerelésben

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Colette221

2023. január 17.

Update: A DN extrem rubber base gélt kenem alapnak, akár 3,5 hétig is jó, nem pattog le egyáltalán. :)

tdorina3 mindent leírt. Aki megfelelő módon készíti elő, annak nem fog lejönni a lakk. A színpalettájuk tökéletes. Én kéthetente szoktam újrakenni. Most szemezgetek pár új színnel. :) 1,5 év gél-lakk kihagyás után újra bele kell jönnöm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 17.

baboka02

2022. október 27.

Bosszantó, hogy mennyire nem tudnak tisztességes minőségű termékeket gyártani / forgalmazni. Egész egyszerűen nevetséges, amit ezek a lakkok tudnak. Ha valaki matricát akar a körmeire, annak hajrá, többiek kerüljék, mert nemhogy 3 hetet nem bír, mint egy átlagos (semmi extra!) lakk, pár nap után betörik, vagy egyben lehúzható a körömről.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. október 27.

Brunettee

2022. szeptember 22.

Szerintem egész korrekt kis lakkok ezek. Korábban már volt 3 színem tőlük, azokkal sem volt gondom. A világosak nyilván több rétegben fednek, de engem ez nem zavar, alapból 2-3 réteget viszek fel vékonyan. Aztán most rendeltem néhány őszi színt, s és itt kell megköszönnöm a gyártónak az új ecsetet, amivel az olyan ügyetlenek, mint én, viszonylag gyorsan és precízen tudnak dolgozni. Egy álom, de tényleg. Leteszem a körmömre, szépen elterül, és a körömágynál is normálisan ki tudom lakkozni a körmöm, anélkül, hogy könyékig festékes lennék. Ez az én kézügyességem hiánya egyébként. Nekem nem folyik mindenfelé, éppen megfelelően sűrű, kényelmesen tudok vele szöszölni. Az viszont tény, hogy köttetés után picit fognak, főleg a sötét színek, erre valóban figyelni kell használatkor.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 22.

Naoto

2022. augusztus 5.

Nem vált be, 3 színben volt meg (fekete, fehér és egy piros árnyalat) - azóta mindet lecseréltem inkább más márka ugyanilyen színeire. Nagyon gyenge a fedése, muszáj volt 3 réteget használni belőle, és még úgy sem volt tökéletes a fedés. Az ecsete is vékony, nekem nehezebb volt dolgozni vele. Az állaga nagyon folyós, ezért nem győztem gyorsan köttetni legalább pár mp-re minden köröm után, mert különben vagy "összeugrott" az egész a körmömön, vagy befolyt a körömágyba. Ha sikerült megküzdeni vele, és már készen volt, a tartósságára legalább nem volt panasz. Összességében nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 5.

Lilia84

2021. október 19.

Elhatároztam, hogy életemben először kipróbálom a géllakkot, így megrendeltem a kezdőszettet. Előtte alaposan utánajártam, mindent úgy csináltam, ahogy kell. Nagyon nehéz volt vele dolgozni, 3 rétegben sem fedett jól az egyik nude szín, foltos volt, és rettenetesen híg, folyt mindenhova, az ecset pedig kemény, egyenes és nagyon keskeny. Hosszas küzdelem után azért sikerült megoldanom, hogy a bőrre ne menjen anyag, mert azt tudtam, hogy felváláshoz vezethet. Ehhez képest másnap fürdés közben az egyik körmömről egészben lejött, aztán szép könnyedén a többiről is le tudtam húzni matricaszerűen... Újra próbálkoztam más színnel, eredmény ugyanez. Azt hittem én vagyok csak ennyire béna, de azóta kipróbáltam más márkák géllakjait is (olcsóbbakat is), és azok hetekig tökéletesen fentmaradnak. Hatalmas csalódás volt, 1 csillag (de csak mert 0-t nem lehet adni).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 19.

Rudelf

2021. június 17.

7 nude színt vettem, a színeik olyanok, mint amire számítottam, 1-2-nek elég lehet a 2 réteg is, hogy fedjen és mindig van akció is. De ennyi a pozitívum. Borzalmasan folyós nekem az anyag, ha nem teszem be fél mp-en belül a lámpába, akkor már úgy néz ki, mintha csak az ujjam mártottam volna festékbe - ez most nyáron még tragikusabb lett. Az ecset sem kedvenc, nem köt meg jól az anyag, nekem egy kicsit ráncosodott is (pedig az erősen pigmentáltságtól nagyon messze van), és igen, nekem is húzza le a fedőlakk a színt.. Perfect Nails, CN, de még az aliexpresses Ur Sugar, Gelfavor stb is milliószor jobb nála. Építőzselével is próbálkoztam, az is nagyon mászott.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 17.

noricza

2021. június 11.

Volt egy loreál lakkom ami ilyen bordós metálos volt, igazi szerelem szín. Ennél a márkánál megtaláltam a géllakk változatát, nagyon megörültem neki. Ami ez után jött úgy nevezik mélyrepülés :D A szín nem köt meg rendesen, gyakorlatilag használhatatlan :( ha fixálom pedig teljesen elveszi a fényét és ha arra megy a fény akkor elég csúnyácska lesz. Ez a márka véleményem szerint megtestesíti az olcsó szar kategóriát, nálam ez az értékelhetetlen. Otthon bohóckodni vele biztos jó de szalonba ne vigye senki ha nem akarja elrettenteni a vendégeit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 11.

Aranyhaj89

2021. június 11.

Sajnos nekem is rossz tapasztalatom van.
1 eve hasznalom a DN termekeket, es 2 hetnel tovabb Soha nem birta... Altalaban 1 het utan mar ugy nez ki a kormom, mintha 4 hetes lenne... 15 evig jartam kormoshoz.
A szinei szepek, de igen van olyan amibol reteg kell.
En alapnak egy erosebb lakkot vettem,de sokszor 1 het utan siman lehuzom. Eleg idegesito

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 11.

Sajnos nekem is rossz tapasztalatom van.
A szinei szepek, de igen van olyan amibol reteg kell.

ddoorraa

2021. január 13.

Én a kezdő szettemet diamondnailsről rendeltem, a körmös dolgaim 80%-a azóta is tőlük van. Én nagyon meg vagyok velük elégedve, van néhány szín, amiből 3 réteg kell a tökéletes fedés érdekében, de ennek ellenére is nagyon jó termékek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 13.

sziszuszti

2020. december 2.

Nemrég rendeltem tőlük pár darabot. A színek maguk gyönyörűek, főleg a 168-as borvörös metál... gyönyörűséges. Az igaz, hogy hiába lámpázza az ember sokáig, utána is lejön a teteje a színnek és valóban belemegy a fedőlakkba (nem túl kellemes a piros fedőlakk). Viszont próbálgattam, és ha fixálom (én CN Cleandert használtam), ugyan jön egy kis szín, viszont nem veszi fel utána a fedőlakk a színt, így nem is mászik bele. Egyelőre meg vagyok velük elégedve, de vannak ennél jobbak is (jóval olcsóbban is).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 2.

Alkoholok: Isopropyl Alcohol
Illatanyagok: Isopropyl Alcohol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.