Diamond Nails

Ár:   500 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tokfejessi, Módosítva: 2016. május 26.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A Diamond Nails zselé lakkok gyors és kíméletes eltávolítására alkalmas folyadék 100ml-es kiszerelében. Aloe Vera tartalma miatt gyorsítja a bőr természetes regenerálódását.

doczus

2019. november 15.

Egész jól működik, ha megreszelem előtte a lakkot, vattára teszek a lemosóból és rá a körömre, majd befóliázom 10 percre. Alapvetően 4 csillagot adnék rá, de mivel vattára téve a kárpitból is néhány perc alatt, nyom nélkül kiszedte a pillanatragasztót és a többi ragasztó maradványt is jól oldja, ezért 5-öt adok. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 15.

tunderelefant

2019. november 15.

Biztos, hogy van jobb. Nekem egyébként leoldja a DN géllakjaim teljesen (reszelés előtt és után is!!). Narancsfapálcával teljesen jól le lehet szedni azt a részt, ami még "ráragad" a körömre. Nem tudom újravenném-e vagy inkább kipróbálok egy acetonos lemosót én is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 15.

KupaiVirag

Korcsoport: < 18
2019. augusztus 21.

Hála istennek elfogyott, mert nagyon nem szerettem, de kidobni meg nem akartam. Nagyon kis gyenge, ha alaposan betekerem az átitatott korongot és 20-25 percig fent hagyom is hajlamos nem feloldani mindent, pedig előtte lereszelem a fedőlakkot, egyszerűen gyenge és ahhoz képest drága is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

kovacsnikoletta92

2018. június 18.

Update: most fogy el az első üveg, de még nem döntöttem el, hogy ezt veszem-e újra. Minden esetre rájöttem a technikára :)
1. nagyon picit meg kell reszelni a felső réteget
2. vattakorongot általában köröm nagyságnyi darabkékra vágok és átitatom a lemosóval
3. itt a trükk alliexpressről rendeltem $1-ért 10 db köröm leoldó "csipeszkét" ami nem engedi kiszáradni, elmozdulni a lapocskákat a körmömről
4. 10 perc türelem és leolvad a körmömről mind a 4 réteg hibátlanul, darabokban rózsafapálcával sérülésmentesen eltávolítható

Sajnos a DN 3in1 primer mellett, ezt a terméket sem venném újra. Nekem szó szerint semmit nem csinált, hiába volt fent 10-15 percig, az előzetes reszelés sem segített neki, viszont a bőrömet kifehérítette ahol hozzáért, és ennek nagyon nem örülök. A csomagolása is elég gyengére sikerült, ha pedig megnézitek az összetevőket, semmi másból nem áll, mint illatanyagból és acetonból, egyedül az aloe tartalma miatt nem 0 pont számomra. Nem venném újra :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 18.

1. nagyon picit meg kell reszelni a felső réteget

csemezb

2018. január 10.

Bárcsak előbb láttam volna a véleményeket!!! Sajnos nekem semmit sem ér, felpuhítja a gél lakkot, de le nem szedi, szóval le kell reszelnem, de előtte ücsörgök 20 percet, hátha leszedi, de semmi... Biztosan nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 10.

pem93

2017. szeptember 27.

Sokkal több ideig kell rajtahagyni, hogy valamit alkosson, de végül is old, de tényleg nagyon szárítja a bőrömet. Bár most, hogy olvasom, hogy a sima rossmanos Isana is leszedi....hát kipróbálom azt inkább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

virnajnifr

2017. augusztus 3.

Ár-érték arányban katasztrófa, ugyan olyan hatást hoz mint a 99Ft-os, Auchanban vásárolt acetonos lemosó. A gél lakk nagy része a körmön marad, még narancsfa pálcával sem lehet szépen lekaparni, reszelni kell.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

Csillagpor123

2017. március 10.

Már nagyon sokszor újra vettem mondván jó árban van és teszi a dolgát. Na de most dori96 hozzászólása láttán kipróbáltam én is az ISANA 350 Ft-os nagyobb sima körömlakk lemosóját (ami szintén mindig van itthon) és gyorsabban dolgozott mint az itteni termék. Szóval ezek után nem hiszem, hogy többször újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 10.

dori96

2016. december 3.

hát én nem vagyok elájulva tőle. fehér porszerű anyagot hagy a körömágyon és a körmön.eléggé szárít is.
ugyanezt a hatást tudja egy sima acetonos körömlakk lemosó olcsóbban és jó esetben kevésbé szárítóan.. most a sima rossmannos lemosót használom oldásra és ugyanolyan gyorsan oldódik,mint ezzel a diamond nailsessel.
ráadásul a kiszerelés is nagyon gagyi, a kupakot ha rápattintom is ferdén áll és szivárog. ismét a csomagoláson spóroltak..

3 csillag,mert oldja a gél lakkot. de mondom,nagyon szárít,van ennél jobb is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 3.

3 csillag,mert oldja a gél lakkot. de mondom,nagyon szárít,van ennél jobb is.

tokfejessi

2016. május 27.

Én mindig ezt használom, és jól bevált! Nem vékonyítja a körmöm, az illata is elviselhető, és könnyen leszedhetővé teszi a gél lakkot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 27.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract

Acetone 0 0

Nem szabványos INCI név. Jelentése vanília íz.