Diamond Nails

Ár:   590 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tokfejessi, Módosítva: 2021. február 1.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A Diamond Nails zselé lakkok gyors és kíméletes eltávolítására alkalmas folyadék 100ml-es kiszerelében. Aloe Vera tartalma miatt gyorsítja a bőr természetes regenerálódását.

Linett21

2021. április 18.

Részemről is kuka ez a termék. Ahogy előttem írták, nekem se oldja fel a géllakkot rendesen, vakarhatom akármennyi ideig. Ugyanakkor ahol meg félig leszedte, ott cserébe a körmömet is tönkretette. Úgy kiszárította és megpuhította, hogy kb. semmit se tudtam vele kezdeni. Teljesen hiábavaló termék szerintem. Én is váltottam pont a DM sajátmárkás sima körömlakk lemosójára, az valahogy eddig mindig működött (Crystal Nails, Diamond Nails, ProfiNails és Brillbird géllakkokat használok). Nulla csillag!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 18.

pjnk

2021. április 18.

én nagyon mérges vagyok erre a termékre, de nem azért, mert nem működik. előreszeléssel leoldja a géllakkot annyira, hogy utána elég legyen letologatni a maradékot, de nekem a körmeimet is annyira felpuhította, hogy konkrétan hajlékonyak lettek és úgy is maradtak. pedig mindent úgy csináltam, ahogy kellett, nem tartottam tovább a körmeimen, mint kéne, nem használtam többet, mint kéne. szóval most szarakodhatok körömerősítővel, hogy egyáltalán tudjak géllakkozni, mert akármit csinálok, még a legjobb lakk alatt is behajlik a körmöm úgy is, hogy tövig levágom. soha többet nem fogom használni, ha lehetne, nulla csillagot adnék neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 18.

ddoorraa

2021. január 13.

Az én fedőlakkommal nem birkózik meg, vagy lehet megbirkózna, ha tovább hagynám a körmömön, de én inkább megreszelem a fedőlakkot, és utána nagyon jól leoldja az alatta levő rétegeket. Én a szagát nem igazán szeretem, de ez nem sokáig érződik szerencsére. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 13.

TekiLala

2020. december 2.

Ez az egyetlen leoldó folyadék, ami maradéktalanul képes lehozni a géllakot a körmömről legyen az 3, vagy 1 step. A megreszelt körömre teszek egy beáztatott vattát, azt pedig alufóliába becsomagolom, kb 10 perc alatt fellazítja. Kellemes illata van, egyáltalán nem bántja az orrot. Nem csak DN géllakkoknál működik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 2.

kovacsnikoletta92

2020. szeptember 3.

Sajnos a DN 3in1 primer mellett, ezt a terméket sem venném újra. Nekem szó szerint semmit nem csinált, hiába volt fent 10-15 percig, az előzetes reszelés sem segített neki, viszont a bőrömet kifehérítette ahol hozzáért, és ennek nagyon nem örülök. A csomagolása is elég gyengére sikerült, ha pedig megnézitek az összetevőket, semmi másból nem áll, mint illatanyagból és acetonból, egyedül az aloe tartalma miatt nem 0 pont számomra. Nem venném újra :(

A DM sajátmárkás acetonos körömlakk lemosó olcsóbb, hatékonyabb és még az illata is jobb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 3.

Froggy

2020. augusztus 5.

Crystalnails one steppet oldottam ma vele hibátlanul. Gyönyörűen leoldott mindent és elég gyorsan. Olcsó is volt, szóval megbocsatom neki ezt a vanillia bukét :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 5.

Faustine

2020. március 7.

Teszi a dolgát, jól működik. Más körömlakk lemosóhoz képest nekem nem szárítja ki annyira a körömágyam, az illata is elviselhető.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 7.

doczus

2019. november 15.

Egész jól működik, ha megreszelem előtte a lakkot, vattára teszek a lemosóból és rá a körömre, majd befóliázom 10 percre. Alapvetően 4 csillagot adnék rá, de mivel vattára téve a kárpitból is néhány perc alatt, nyom nélkül kiszedte a pillanatragasztót és a többi ragasztó maradványt is jól oldja, ezért 5-öt adok. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 15.

tunderelefant

2019. november 15.

Biztos, hogy van jobb. Nekem egyébként leoldja a DN géllakjaim teljesen (reszelés előtt és után is!!). Narancsfapálcával teljesen jól le lehet szedni azt a részt, ami még "ráragad" a körömre. Nem tudom újravenném-e vagy inkább kipróbálok egy acetonos lemosót én is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 15.

KupaiVirag

2019. augusztus 21.

Hála istennek elfogyott, mert nagyon nem szerettem, de kidobni meg nem akartam. Nagyon kis gyenge, ha alaposan betekerem az átitatott korongot és 20-25 percig fent hagyom is hajlamos nem feloldani mindent, pedig előtte lereszelem a fedőlakkot, egyszerűen gyenge és ahhoz képest drága is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract

Acetone 0 0

Nem szabványos INCI név. Jelentése vanília íz.