Diesel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nikilane, Módosítva: 2013. január 3.

Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online

Ár: 10000 , Eladó: Parfum28
Állapot: Új, Helyszín: Győr, fizetés: Foxpost, posta, előre utalás

SPARXS

2020. szeptember 26.

A kicsit szintetikus grapefruit-os illat nem annyira az én ízlésvilágomnak való.Nem mondanám annyira rossznak, de nem látom magam előtt, hogy a melegebb időben ezzel fújkálnám reggelente magam.
A design viszont pazar. Az üveg és a rajta lévő kis cipzáras szütyő nagyon szuperül néz ki.Sajnos a szütyőnek nincs alja, csak körbe öleli az üveget, így nem tudjuk utólag felhasználni valamire. pl fújós illatminták tárolására egy külföldi utazás alatt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 26.

Rhodesian Ridgeback

2019. október 4.

Tinédzserkorom nagy kedvence és hát' na..... még most is nagyon szeretem. Tömény erő van abban a palackban. Brutál tartós és a projekciója se semmi. Eléggé édeskés, viszont férfiasan fűszeres, mégis szép, tiszta illat. Nincs Axe, vagy Old Spice hatása. Még most is nagy kedvenc és magasról le****m, hogy az illatsznobok egy része szerint szintetikus. Ők nyilván már 16-18 évesen By Kilian-t, Amouage-t meg Creed Aventus-t használtak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 4.

pilleriin

2017. január 15.

Örök kedvenc.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 15.

Örök kedvenc.

Carlito

2015. augusztus 20.

Ismét különleges Diesel illat .. friss-fűszeres .Csak ez se olcsó..sajnos túl vannak árazva....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 20.

Regi84

2015. január 26.

Egy régebbi barátomnak volt, nagyon szerettem ezt az illatot, de egy másik pasin utána már kifejezetten idegesített :) amúgy elég egyedi és jó illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 26.

renci011

2014. május 4.

Mikor a barátom megismertem ezt a parfümöt használta és nagyon megszerettem. Mindig rá emlékeztet! És nagyon tartós! Imádom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 4.

diesel22

2013. július 28.

Érdekes történetem van ezzel a parfümmel. Először 2010 szeptemberében szagoltam Zürichben, megtetszett az üvege és mivel sietni kellett és nem volt kéznél a teszter papír ráfújtam a csuklómra. Borzasztóan erős, édes málnás illata volt. Mire Zürichből Budapestre értünk az illat felerősödött és lemosni se tudtam magamról. Teltek múltak a hetek és csak nem hagyott nyugodni ez az illat, majd 2011.februárjában megszereztem az 50ml-s változatot, szintén Zürichből jött a kicsike. Szerintem a legjobb férfi parfümök egyike. Én azt szeretem, ha egy parfümöt egész nap érzek magamon, azt már viszont kevésbé, ha beleolvad a bőrbe aztán helló! Szeretem ha egy parfüm megosztó és nem szokványos. Ez a parfüm se a tipikus citrusos borzalmas férfiparfümök közé tartozik, hanem különleges. Tőlem a maximális 5 csillagot kapja, mert verhetetlen a férfi parfümök között, keresve se találtam eddig még jobbat nála.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 28.

Málni

2013. május 5.

Diesel22-vel egyetértek, nagyon kellemes málnás-citrusos-mogyorós "ffi" parfüm. Különleges, nem az a számomra visszataszító öreges izzadt megfáradt pasiszag, ezért szerintem simán lehet unisexként tekinteni rá. Talán ez lehetne a "fiatal/igényes/szépfiúk/metrosexek" illata, legalábbis ilyen stílusúakon tudom elképzelni...
Én a tesóját (fuel for life denim) használtam belőle, ami egyáltalán nem tartós és nem elég erős sajnos, amellett baromi drága, pedig én is azt szeretem ha egy parfümöt egész nap érezni (ha már befújtam vele magam), nem szokványos, kitűnik a tömegből és intenzív, úgyh lehet ezzel jobban jártam volna...

ui: jó alternatívája a Playboy London, negyed annyiért, nekem abból is van 50ml/40ml dobozában, ha kellene vkinek, írjon üzit: b.molko kukac citromail.hu címre...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 5.

Laci

2013. március 3.

Nekem ez poloska szagú. A málna nagyon nem tetszik benne, soha nem értettem, mi ez a felhajtás e Diesel körül, mert nem vagyunk egyformák, de ez bűnösen pocsék szerintem. Arról nem is beszélve, hogy rettentően túl van árazva. 0 csillagot sajnos nem lehet adni, így kap tólem plusz 1 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 3.

Guttmann Natasa

2013. március 2.

Egy kedves férfi ismerősöm kapta a feleségétől. A minap úszni voltunk, és mivel a parfümöt lemossa a klóros víz, kénytelen volt a visszaúton a kocsi hátsóülésén előrántani a táskájából ezt a -számomra- atombombát, a lehető legrosszabb értelemben véve. Egymás után háromszor nyomta le a pumpát, nekem meg minden alkalommal egyre mélyebbre tolta a képzeletbeli kését a szívemben. KO. Ahogy szárad le egyre, úgy csak rosszabb és rosszabb lesz... Nagyon-nagyon bántó szúrósságot érzek csak, mindemellett semmi szépet vagy élvezhetőt nem találok benne. És ez így nagyon nincs rendjén. Az akkordjait elnézve nem erre számítana az ember, ám találhatunk így is érdekes párosítást, például a grapefruit és fa kombót... A két csillagot az izgalmas, szívdobogtatóan férfias, westendes csomagolás miatt kapja. Közelebbről szemügyre vettem, egy hanyagul eldolgozott varrás díszíti az oldalát, az üveg maga kézbesimuló, viszonylag egyszerű formatervezésű. (Elkértem az illetőtől, de nem tudtam megsemmisíteni, hehe... :-) ) A márkát viszont jól megjegyeztem most magamnak. A Loverdose-t sokáig használtam, de mára már rájöttem, hogy teljesen nem vagyunk egy hullámhosszon. Aztán pedig a Green Feminine-t és a Zero Plus Masculine-t van ''szerencsém'' ismerni... Ennyi, azt hiszem bőven elég is volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 2.