Diesel

Ár:   13830 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nikilane, Módosítva: 2013. március 6.

Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online

Már kapható a Diesel újdonsága, a népszerű "Only The Brave" sorozat legújabb tagja, a "Tattoo". Az új illat vagányabb és frissebb, mint az előzőek, édeskés illatával pedig izgalmas és különleges aroma társul az alap parfüm már jól megszokott és sokak által kedvelt illatához.
A "Tattoo" minden eddigi Diesel parfümnél bátrabb és lázadóbb, így a hozzá készült kampány is tele van újdonságokkal, a fő téma pedig természetesen nem más, mint a tetoválás, melynél manapság erőteljesebb önkifejezési forma talán nem sok létezik.

Illatcsalád: Fás-Fűszeres

• Fejjegyek: alma, mandarin
  • Szívjegyek: bors, zsálya
  • Alap: benzoin, fa, dohány, pacsuli

vfruzsina

2017. december 22.

Imádom! Nagyon jó illata van, én teljesen oda vagyok érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 22.

Imádom! Nagyon jó illata van, én teljesen oda vagyok érte.

Carlito

2015. augusztus 20.

Egyedi mint általában a Diesel parfümök ! :) Édes különlegesség csak rettentő drága.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 20.

Oraculum

2015. február 25.

Párom kapta Tőlem, Én imádom rajta,férfias-enyhén fűszeres, de Én a női Diesel Tattoo-ért is oda-vissza vagyok, teljesen magaménak tudom érezni az illatot és a tetovált életérzést:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 25.

regica

2014. május 13.

az egyik kedvenc férfi parfümöm ! imádom :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 13.

az egyik kedvenc férfi parfümöm ! imádom :)

Málni

2013. június 5.

Szerintem nem néz ki rosszul az üvege!:) Az illata meg édeskés (most úgyis oly divatos ez a vonal a ffi parfümöknél), nagyon hasonlít az Azzaro Twin-re meg egy picit a Paco Rabanne Black XS l'excés-re, csak ez simogatóbb, az l'excés meg fásabb és ananászosabb. Mondjuk én nem érzek rajta semmiféle lázadást, se bátorságot:D
Tavaszi-őszi, friss, de nyáron ez talán túl édes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 5.

Tavaszi-őszi, friss, de nyáron ez talán túl édes.

Illatanyagok: Benzoin

Nem szabványos INCI név. Jelentése: dohány.