Diesel

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 4990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2012. május 27.

Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 4 600 Ft

Fejillat: bergamott, narancs, pálmalevél, heliotrop

Szívillat: jázmin, nyírfa, zsálya, kardamom, koriander, gyöngyvirág, viola, zöld akkordok

Alapillat: vetivérfű, pézsma, szantálfa, pacsuli, szerecsendió, tölgymoha, kapor, fahéj, tonkabab, ánizs

Ár: 4 600 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Ár: 4990 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
Ár: 3500 , Eladó: honeybya
Állapot: Új, Helyszín: --, fizetés: --

lgy22

2020. október 3.

Szamomra a tokeletes illat. Tini korom ota a legnagyobb es allando kedvencem! Tobbszor probaltam mar elhagyni, tudatosan kerulni, de egyszeruen nem megy. Ez az illat abszolut en vagyok, hiaba telik az ido! Altalaban reggel a keszulodes vegeztevel hasznalom, de rajtam igazan tartosnak bizonyul, meg nap vegen is erzem az illatat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 3.

SPARXS

2020. szeptember 25.

Ez volt az első normálisabb parfüm, amit gyerek koromban kipróbáltam. Az unokatestvérem használta rendszeresen és egy kellemes illata volt.Azóta nekem is van egy darab a vitrinben, viszont azt már nem tudom megmondani, hogy mennyit változhatott az illat az évek során.
A design nagyon jó pofa és kreatív. A csomagolás olyan, mint egy tejes doboz. Ha jól rémlik az eredeti változatokon a csomnagoláson lévő bociknak van egy kis hologrammos hatása, a hamisított változatokon ez elvileg nincs jelen. Szerintem ennyi pénzért egy 75ml-es parfüm ebben a minőségben abszolút bomba ajánlat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 25.

Fehereszti

2020. szeptember 2.

Annyira csalódott vagyok ennek az illatnak a kapcsán, hogy az elmondhatatlan. Az ultimate kedvenc férfi parfümöm volt, mióta az eszemet tudom. 16 éves koromban az első komoly barátom ezt használta, aztán sok idő múlva egy másik újra, ami minden szerelem-érzést előhozott bennem. Annyira sok emlék fűz hozzá, annyi izgalom. Érdekes mert ezeket a drogériás parfümöket tucatnak szoktam elég gyakran titlulálni, de valahogy ő mindig itt maradt a top férfi illataim között. Aztán később a jelenlegi férjemet megleptem vele, alig vártam rajta, hogy újra ez az ölelős szerelem, szexi férfi illat legyen... na de bakker ezzel valami történt. Egyáltalán nem az az illat ami régen volt! Alig hasonlít. És nem, nem az ő bőre a "hibás", ez az illat az orromba van égve. Az egy dolog hogy semmi tartóssága nincs, de nagyjából semmit nem érzek rajta, amit korábban szerettem. Majdnem elsírtam magam ettől, mert imádom a férfiakon a jó illatokat, EZT az illatot, szegény uracskám meg csak szájhúzogatva tudta elhasználni, pedig előtte elég durván besztároltam neki. Ráadásul DM-ben vettem, nem is valami rendelős helyről. A régi ezer csillag, erre csak a neve és az emlékek miatt adok 3-at.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 2.

d.anett89

2020. augusztus 27.

Nagyon szerettem . Anno páromtól kaptam ajándékba. Az meg tartós volt.
Mostaniak..hagyjuk is, más néven futnak,illat minőség sem a legjobb .

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 27.

Nagyon szerettem . Anno páromtól kaptam ajándékba. Az meg tartós volt.
Mostaniak..hagyjuk is, más néven futnak,illat minőség sem a legjobb .

simpleman

Korcsoport: >54
2020. május 7.

Régebben használtam ezt az illatot. Nagyon szerettem. mindig jó szívvel emlékezem rá.
(Mennyi "pacsulit" megvettem akkor még. Egy példa: Versace Blue Jeans. :) )

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. május 7.

(Mennyi "pacsulit" megvettem akkor még. Egy példa: Versace Blue Jeans. :) )

Ennie86

2018. december 31.

Egyike a legjobb férfi illatoknak! Lehet hogy azért is vagyok elfogult, mert a kedves ezt az illatot használta, amikor megismertem. :) Dögös, csábító. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 31.

Romano

2018. december 31.

Kellemes friss illat.
Évszaktól függően elég változatos az illata.
Nem szabad túl sokat fújni egyszerre belőle.
Egyik kedvenc parfümöm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 31.

Kellemes friss illat.
Évszaktól függően elég változatos az illata.
Nem szabad túl sokat fújni egyszerre belőle.
Egyik kedvenc parfümöm.

Kmerci

2018. szeptember 29.

Párom kedvenc parfümje, én is nagyon megszerettem. :) Viszont amit legutóbb vásároltam neki ajándékba a DM-ben valahogy kevésbé tartja az illatát..5990ft volt rendes áron Rossmannban 6990ft internetről olcsóbban lehet rendelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

ntapio2

2017. október 21.

Tartós, kellemes illatú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 21.

Tartós, kellemes illatú.

Adam0108

2017. június 18.

Tini korom kedvence !! Mai napig van még nekem , néha munkába használom egy kis nosztalgia miatt . Nemtudom nekemis a tej jut eszembe tőle ,finom krémes ,tartós illat . A doboza és az üvege elég mókás szerintem . Elég sok viszont a kamu belőle ,má rendes drogériában is találkoztam vele . Az eredeti ,utánozhatatlan viszont a top 10ben mindig ott lesz !

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 18.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance