Diesel

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 4990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2012. május 27.

Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 4990 Ft

Fejillat: bergamott, narancs, pálmalevél, heliotrop

Szívillat: jázmin, nyírfa, zsálya, kardamom, koriander, gyöngyvirág, viola, zöld akkordok

Alapillat: vetivérfű, pézsma, szantálfa, pacsuli, szerecsendió, tölgymoha, kapor, fahéj, tonkabab, ánizs

Ár: 4 600 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Ár: 4990 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
Ennie86

2018. december 31.

Egyike a legjobb férfi illatoknak! Lehet hogy azért is vagyok elfogult, mert a kedves ezt az illatot használta, amikor megismertem. :) Dögös, csábító. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 31.

Romano

2018. december 31.

Kellemes friss illat.
Évszaktól függően elég változatos az illata.
Nem szabad túl sokat fújni egyszerre belőle.
Egyik kedvenc parfümöm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 31.

Kellemes friss illat.
Évszaktól függően elég változatos az illata.
Nem szabad túl sokat fújni egyszerre belőle.
Egyik kedvenc parfümöm.

Kmerci

2018. szeptember 29.

Párom kedvenc parfümje, én is nagyon megszerettem. :) Viszont amit legutóbb vásároltam neki ajándékba a DM-ben valahogy kevésbé tartja az illatát..5990ft volt rendes áron Rossmannban 6990ft internetről olcsóbban lehet rendelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

ntapio2

2017. október 21.

Tartós, kellemes illatú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 21.

Tartós, kellemes illatú.

Adam0108

2017. június 18.

Tini korom kedvence !! Mai napig van még nekem , néha munkába használom egy kis nosztalgia miatt . Nemtudom nekemis a tej jut eszembe tőle ,finom krémes ,tartós illat . A doboza és az üvege elég mókás szerintem . Elég sok viszont a kamu belőle ,má rendes drogériában is találkoztam vele . Az eredeti ,utánozhatatlan viszont a top 10ben mindig ott lesz !

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 18.

CsatlosBence

2017. február 25.

Akárhányszor megérzem ezt az illatot mindig jobb kedvem lessz tőle. Édes,friss és tartós illat,rengetegen dicsérik. És nem utolsó szempont hogy kisebb drogériákban már kb. 4000 forinttól lehet kapni.Ár-érték arányban szerintem tökéletes. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 25.

Vigike

2016. november 8.

A páromnak választottam tavaly karácsonyra. Azért, mert le volt akciózva (bár teljes áron sem drága), tetszett ez a tejes dobozos külső, és az illata is megfogott (na meg őt is, és az a lényeg természetesen). Tartóssága is szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 8.

gamegod

2016. szeptember 13.

Az olcsóság királya!
És még rajtam eléggé tartós is... Melóba járni tökéletes vele...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 13.

Az olcsóság királya!
És még rajtam eléggé tartós is... Melóba járni tökéletes vele...

seal

2016. június 15.

Finom kis illat. Nem durva, tolakodó.Engem picit az Azzazo Chromra emlékeztet.
Enyhén fűszeres, Kellemes.5csillag

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 15.

Finom kis illat. Nem durva, tolakodó.Engem picit az Azzazo Chromra emlékeztet.
Enyhén fűszeres, Kellemes.5csillag

Danikovm1997

2016. április 15.

Csalóka illat! A boltban,mikor teszteled,brutális jó,de 1-2 óra elteltével közönséges 'sz*r szagba' csap át. Gyorsan el is adtam,addig,míg majdnem tele volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 15.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance