Diesel

Ár:   4400 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 4 400 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: csillag, Módosítva: 2019. július 8.

Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 4 400 Ft

Illatkategória: virágos-gyümölcsös

Fej: kókusztej, eper, cseresznye, fekete bors, szerecsendió, orchidea, ananász

Szív: piros alma, akác, szilva, a marokkói rózsa, pitosforum, keserű narancs, jázmin

Alapillat: vanília, fahéj, szantálfa, pézsma, ámbra, cédrusfa

Ár: 4 400 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

pacsalia

2020. augusztus 26.

Nem értem, hogy nem ismertem eddig. Elég különleges illat.
Kakaós-fahéjas-kókusztej nagyjából. Enyhe fásságot és gyümölcsösséget is felfedezek (de csak almát és pici szilvát). Számomra az ananász nem érződik ki, sajnos. Kicsit tényleg testápolós vagy samponos jellegű is ez az illat. Hiába fahéj alma és szilva, furcsamód mégsem az a tipikus nehéz, téli parfüm, szerintem azért, mert a kókusztej és a fás vonal sokat lágyít rajta. Emiatt lazán elmegy nyárra, tavaszra is! :) Most így 30 fok közeli hőmérsékletnél sem émelyítő.. de nagyon kíváncsi leszek, hogyan fog működni hidegebb időben. Tartóssága teljesen rendben van ezért az árért, a szillázsa lehetne egy fokkal erősebb de az is elmegy.
Az üvege az egy csoda, nem vagyok egy üvegfanatikus de ezt esküszöm élvezetet okoz fogdosni.. A tapintása nagyon jóóó. Nekem a dizájn is tetszik, tök modern és szép ez az élénk, mélyvörös szín.
Összességében erős négyes, de lehet hogy még totál a szívemhez fog nőni és akkor majd feljavítom 5-re :D szóval inkább 4,5....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

Nem értem, hogy nem ismertem eddig. Elég különleges illat.

unicornlady

2018. május 23.

Tegnap sikerült beszereznem egy fél üveggel,én többet vártam tőle. Nem mondom,hogy rossz,de semmiképp sem karakteres,nem ragad magával.
Rajtam nagyon enyhe kókuszocska,és gyümi is csak valami éretlen ananászféle..Talán egy kis fahéj néha előbújik,de semmiképp sem megy át fűszeresbe. Viszont szappan az igen,ráadásul nekem egy az egyben a retro,pöttyös csomagolású babaszappan,kicsit felturbózva :) Ami nem feltétlen baj,mert szeretem,csak nem ezt várnám egy ilyen vad és vörös,különösen modern és nőies üvegtől.(Meg kell jegyezni,hogy a külcsín azzal a plasztik,áttetsző búrával,ami egyben kupak is elég egyedi,és hihetetlen sokat dob rajta)!
Szerintem 1-2-szer még nekifutok,de ha nem fog meg felteszem ide az eladó kincsek közé,hátha másnak ő a szerelemillat. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 23.

laoroya

2018. május 18.

Az első márkás parfümöm volt, még úgy talán 15 éves lehettem, amikor a páromtól ajándékba kaptam. Imádtam a kókuszos illatát és hihetetlenül tartósnak bizonyult, kötött pulcsi nyakán még mosás után is lehetett érezni. Meghatározó illat volt ez számomra, biztosan újraveszem még, már csak nosztalgiából is. Inkább őszi-téliesnek mondanám, nagyon karakteres, talán feltűnő illat is, de ezt akkor nem bántam, lehet ma már - közel a 30-hoz - egy fújással kevesebbet használnék belőle :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 18.

PETRA820718

2016. január 24.

Sajnos nincs szerencsém ezekkel a Diesel parfümökkel.Pedig én annyira akartam, de a Diesel Plus Plus Feminine se jött be.Megmagyarázhatatlan kellemetlen ,mellék illatot' érzek benne, amit nem tudok megszokni.
Ez pedig elnyomja a kókuszt és a gyümölcsöt.
Nekem nagy csalódás, pénzkidobás.
Csomagolása miatt 2 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 24.

Ez pedig elnyomja a kókuszt és a gyümölcsöt.
Nekem nagy csalódás, pénzkidobás.
Csomagolása miatt 2 csillag.

Dormir

2015. október 28.

Barátnőm tesójának volt. Irigykedtünk rá. Valami kókuszos, kakaós különlegességre emlékeztem. Amikor megvettem 2 hete tiszta shea vajas testápoló volt. Inkább friss, mint édes. A női test magától értetődő szépsége és finomsága.
Néha picit savanykássá szárad le a bőrömön.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 28.

Néha picit savanykássá szárad le a bőrömön.

vanillacaramella.sweet

2015. július 27.

Aki kókuszra és gyümire vágyik tartósan,próbálja őt ki! :) Erős,tartós,kókuszos,gyümis. Érdekes tapintása van az üvegének. Kupakját hiányolom. 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 27.

Marababa

2015. február 16.

Régen használtam már, de emlékszem, nagyon szerettem. Én leginkább mindig a meggyet éreztem ki az illatból. Szerintem bármilyen alkalomra megfelelő az illat, kellemes emlékeim vannak róla.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 16.

sandor_zsofia

2015. február 4.

Évekig nagy volt a szerelem ezzel az illattal.. de valami megváltozott, szerintem én, mert már más rajtam az illata, kifejezetten kellemetlen. :( Tartós és nagyon szerettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 4.

meaviolet

2015. január 7.

Teljesen érezni a kókuszt, édes és meleg illat, azonban valamelyik összetevője hozzám nem passzol annyira, viszont tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 7.

nyarigabi

2014. szeptember 10.

Krémillata van, mint valamilyen Nivea arckrém például. Kókuszos-vaníliásra emlékeztem, de nem édes, komfortosabb. Nekem annyira nem jön be.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 10.