Diesel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 4 400 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. június 13.

Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 4 400 Ft

Illatcsalád: orientális-fás

Összetétel: narancs, szerecsendió, ánizs, bergamot, kardamom, fahéj, ibolya, jázmin, gyöngyvirág, rózsa, ámbra, pacsuli, pézsma, vanília

Ár: 4 400 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

noricza

2021. május 27.

Az a helyzet hogy fogalmam sincs a mai napig hogy akkor ez most női vagy férfi....vagy bármi? Fullasztó, émelyítő nem valami jó konstrukció. Amikor ez betört a köztudatba is hasonló volt a véleményem kb 1000 közül is kiszúrom jellegzetes illatát akár nő vagy férfi vagy bárki viseli. Nekem nem....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 27.

laoroya

2018. május 22.

Óriási csalódás, netről rendeltem, meg is bántam, itt a véleményekben írták, hogy fahéjas, vaníliás, fűszeres illat érződik ki belőle, ezek alapján döntöttem a megvétele mellett, de sajnos én ezekből egyiket sem érzem ki. Ami rögtön eszembe jutott róla az a vietnámi balzsam átütő mentolos szaga, gondolom az ánizsnak köszönhetően. Sajnos nem nyerő nálam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 22.

CsatlosBence

2017. február 25.

Nagyon le lett pontozva ez a parfüm,és szerintem kicsit igazságtalanul. Nem ez az első illat a történelem során ami sokféle édes jegyet kombinál,legfeljebb a drágább illatok jobban meg vannak komponálva,de emberek,ne felejtsük már el,hogy ez egy 4000 forintos parfüm fiataloknak,akik többre vágynak az Axe-nál,de komolyabban viszont nem érdekli őket ez a téma. Az én táskámban egyébként rendszeren helyet foglal télen ez a parfüm,az árához képest nagyon tartós és intenzív illat. Rajtam egyébként a fahéj és vanília érződik a barátnőm elmondása szerint,és imádja. És én is imádom,hétköznapra tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 25.

Carlito

2015. október 2.

Használtam egy időbe , de nem az-az illat amit eltudok magamon képzelni időtlen időkig....Nem büdös de nem is kellemes..Talán már túl édes....Tartóssága és a hatósugara közepes de ilyen árkategóriába ne várjon mást az ember...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 2.

DOOP

2014. február 11.

Totálisan olyan illata van, mint a forralt bornak, na de kérem, bőrön??? Inkább megiszom minthogy magamra öntsem! A leszáradás után már jobban viselhető és tartós. Sajnos. Ennél van jobb Diesel illat is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 11.

Jucccc

2013. november 14.

Én egyszerűen nem értem ezt a sok rossz osztályzatot...
A párom használta, amikor megismertem, ezért az illatért azóta is odavagyok. Igaz, néha többet használom, mint ő. :) Kaptam már bókokat érte, és nem tűnt fel senkinek, hogy nem női parfüm van rajtam. :)
De mivel férfi parfümként kell értékelni, nálam így is ötös. Megvan a ranglistám a férfi illatokból is, ez benne van az első háromban. Amúgy szerintem 18-20-30-40 évesen is simán elmegy. Ilyen alapon tényleg nincs belőve korosztály, de szerintem fiatalos és vonzó illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 14.

Én egyszerűen nem értem ezt a sok rossz osztályzatot...

Xinezia

2013. november 4.

Fuh, hát ez egy ritka szar parfüm. Chemotox illata van, de nagyon durvááááááááááááááááán!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 4.

cicamica25

2013. szeptember 29.

ez valami gyomorforgato ;(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 29.

ez valami gyomorforgato ;(

Tündérvirág

2013. szeptember 29.

Nem tetszik. Illatnak nem is nevezném. Túl erős, túl fűszeres.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 29.

Nem tetszik. Illatnak nem is nevezném. Túl erős, túl fűszeres.

x

2013. június 8.

Nekem ez kell!
A sok negatív vélemény hatására (olyanoktól, akiknek az ízlését nagyon tisztelem is) meg se akartam szaglászni, de végül csak megtettem, hogy lássuk, mi ez a rémség. A másik csuklómra a fehér párja került, a plus plus, ami elvárásaimmal ellentétben rajtam a büdös oldalát hozza. De ez az én bőrömön egy csoda. Viszont, a lentiekkel ellentétben, egyáltalán nem erős rajtam. Ki érti ezt? De egyszerűen gyönyörű, és a legkevésbé se bánom, hogy lineáris és nem változik semmit. Párszor még megszaglászom, és ha továbbra is tetszik, lehet, hogy beruházok rá. Rajtam az a kellemes mogyorós egyveleg jön ki, amiért megveszek. A feminine-t meg se szaglásztam még, drogériában az lesz a következő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 8.

Nekem ez kell!