Dior

Ár:   20 590 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   3,4 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2018. augusztus 20.

Ár:   20 590 Ft
Kiszerelés:   3,4 g
Lelőhely:   parfümériák, online

2016-os őszi limitált kiadás

5 színű szemhéjfesték paletta, kétféle összeállításban kapható: 506 Parisian Sky és 806 Capital of Light

Wey1122

2016. október 5.

Rendszeressen kapok Doglas magazint az újdo ságokkal és új trendekkel.Nem sok minden szokott lázba hozni,de amikor az új Dior szemhéjpalettát láttam hát mit is mondjak szerelem első látásra.Olyan érzés volt,mint amikor 22 éve megismertem a férjemet! Nekem ez kell és sajnos adddig vaciláltam vele á ez nekem nem kell,hogy a végén majdnem lemaradtam a 806-os Capital of light árnyalatról!Nálam egyértelműen megnyerte a versenyt ! Az utolsót hoztam el a Douglasból,mert már webshopjába is elfogyott és az internetes parfümériákba sem elérhető!Persze akartam várni a Glamour napokkal hát nem volt szerencsém,mert már nincs sehol! Legdrágább szemhéjpúderem még kedvezménnyel is sokaltam az 53 Eurót érte! Érzés és a paletta azért kárpótól,mert csodás! Mindegyik szín extra pigmentált egész nap kitart a sötétlila és a középső rózsaszínes árnyalat a szürkésbarna színekkel csodálatos összhangot képeznek. A másik paletta amiról szeliger is írt az is meseszép,de nálam ő viszi a pálmát!
Nagyon régóta vágytam már egy Dior palettára,hát megérte! Az aplikátorokat én sem használom én a Zoeva 231 és 234-es ecsetét használom.
Jó kis cucc ez ha még tehetitek és találtok belőle próbáljátok ki szupi :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 5.

Jó kis cucc ez ha még tehetitek és találtok belőle próbáljátok ki szupi :)

szeliger

2016. szeptember 16.

Hölgyeim és Uraim! Önök a 2016. év őszi makeup kollekciók képzeletbeli szépségversenyéről hallják közvetítésünket. Elérkeztünk az egyik legizgalmasabb kategória, a szemhéjpaletták győztesének kihirdetéséhez. The winner is (mélységes csönd, hatásszünet): DIOR PARISIAN SKY! Az értékelésnél a zsüri a következő szempontokat vette figyelembe:
Legfontosabb szempont a színkombinációk kialakítása volt. Ez esetben bátor és szokatlan kombinációval állunk szemben. A három barna árnyalattal csodaszép meleg színhatást lehet elérni, gyönyörű nappali, ízléses őszi sminket készíthetünk. A világoskék illetve ezüstös árnyalat hozzáadásával a színek összhatása felkeményedik, hidegebb árnyalatra vált, így a paletta változatos sminkösszeállításokra használható.
A felületi kialakítás nagyon ötletes, egyedi, a kollekció koncepciójához tökéletesen illeszkedik. Az Eiffel-torony rácsozatára emlékeztető kialakítás olyan szép, hogy szinte fájdalmas az ecsettel belenyúlni.
Maga a kompakt jól záródó, lakkfekete dobozban található, bársonytokban, szép nagy tükörrel a belsejében. A melléadott ecsetekről nyilatkozni nem tudok, én a MAC 239 ecsetével viszem fel és a 217 ecsettel satírozom össze. Nagyon könnyű vele dolgozni, a színek nem poroznak. Mindig használok szemhéjalapot alá, így az eredmény a színeket tekintve kellően intenzív, de nem esik túlzásokba. A színek nagyon jól tartják magukat, nem potyognak és a nap végén is szépen ülnek a szemhéjon.
Nagyon elégedett vagyok a palettával, mivel limitált kiadás, külön is felraktam, de az ötrészes paletták közé is bemásolom a véleményemet, mert ugyancsak jó szívvel ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 16.