Dior

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nikilane, Módosítva: 2015. április 10.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatkategória: virágos-gyümölcsös.

Fejjegyek: grapefruit, citrom

Szívjegyek: málna, rózsa, ribizli

Alap: fa, pézsma

bellsy

2015. január 6.

Nem tudom, hogy lehet-e még kapni, de finom, gyümölcsös illata van/volt. Én nyáron használtam, jó kis rohangászós illat volt. Alapvetően tetszenek a Dior édeskés, gyümölcsös illatai pl. Miss Dior, J'adore de valahogy egyik sem ragad magával, ahogy ez sem. Jó-jó, finom-finom, de elég 1x.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 6.