Dior

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nikilane, Módosítva: 2013. március 1.

Lelőhely:   parfümériák, online

A Dior nemrég mutatta be legújabb kampányfilmjét Daphne Groeneveld főszereplésével.

Christian Dior parfümháza új Addict sorozattal jelentkezik, egyszerre 3 darabbal bővíti az eddig már 13(!) parfümből álló kollekciót. Aki ismeri az Addict parfümöket, az tudja, hogy egyrészt rendkívül erotikus, érzéki és határozott illatúak.

Klasszikusan orientális és modern összetevők összeállnak egy igazi nehézbombázóvá: “éjszaka királynője” virág tombol a szívjegyben.

Illatkategória: Orientális-Virágos

• Fejjegyek: eperfa virága, mandarin
  • Szívjegyek: rózsa, narancsfa virága, jázmin
  • Alap: vanília, szantálfa, tonkabab

nyuszo

2018. december 5.

1. klón 2012-ből...

Nagyon minimális változtatásokat hajtottak végre az eredeti 2002-es változaton!
Szinte észrevétlen volt a változás....
Csak a keskenyebb üvegből lehetett sejteni, hogy ez már egy újabb kiadás!
Őt is imádtam!
Mély, meleg, fűszeres illat....
Igazi karácsonyi finomság!
A tökéletes bekuckózós illat, jégvirágos, hóeséses időben....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 5.

1. klón 2012-ből...

Nagyon minimális változtatásokat hajtottak végre az eredeti 2002-es változaton!
Szinte észrevétlen volt a változás....
Csak a keskenyebb üvegből lehetett sejteni, hogy ez már egy újabb kiadás!
Őt is imádtam!
Mély, meleg, fűszeres illat....
Igazi karácsonyi finomság!
A tökéletes bekuckózós illat, jégvirágos, hóeséses időben....

Kremcica

2017. október 19.

Mióta vanília mániám lett minden vaníliás parfümöt amit csak tudok kipróbálok. Ez egyenként is régóta fúrta az oldalam, így rendeltem belőle mintát. Csodás illat, mély közben végtelenül nőies. Volt egy kis ahha élményem is, éreztem én ezt már korábban csak a nevét nem tudtam. :) Sajnos ezt a verziót már csak méregdrágán lehet itt-ott megtalálni, szerencsére találtam egy dupe verziót ami nagyon jól hozza azt az élményt amit az eredeti verzió ad. A tartóssága az amit egy parfümtől elvár az ember, akinek olyan szerencséje van hogy hozzá tud jutni ne habozzon, jó vétel lesz. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 19.

Lina6

Bőrprobléma: Egyenetlen borfelszín
2017. szeptember 19.

Tartós, finom, édes vaníliás parfüm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen borfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 19.

Tartós, finom, édes vaníliás parfüm.

galagonyanya

2015. december 12.

Valamiért őt még nem véleményeztem, pontosabban nem magasztaltam... A 2002-es eredeti verzió számomra viselhetetlen, nagyon sok, a 2014-es harmatgyenge. Ez viszont tökéletes: isteni finom citromos vaníliás süti, illetve sokkal több annál: édes, gyengéd és csalafinta. Hihetetlenül nőies, puha, és - milyen meglepő - addiktív: egyszerűen megbabonáz, elvarázsol és nem ereszt. Nagyon tartós. Hogyha valakinek esetleg akad otthon elfekvőben, fölöslegesen, ne habozzon megkeresni: minden cseppje érdekel:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 12.

audreycoca

2015. szeptember 8.

A csuklómra fújtam először, mert annyira biztos voltam benne, hogy tetszeni fog. Első szaglásra kellemesen friss illatot éreztem. Kimentem a boltból, megint megszagoltam és olyan volt, mintha egy teljesen más illatot éreznék. Zavaróan fűszeres kapor szag. Tudom, hogy nincs benne, de én akkor is kapornak éreztem. Még soha nem mostam le magamról parfümöt, mert mindig kíváncsi vagyok a végére, de ezt nem bírtam elviselni magamon, és még ott a bevásárló központba a mosdó felé vettem az irányt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 8.

Someone92

2015. május 17.

Ajándékba kaptam, és nagyon szerettem, mert édes az illata, sokáig tart és megfordultak utánam a fiúk. Viszont nem venném újra,mert drága és szerintem van ennél jobb parfüm is, de attól függetlenül jár az 5-ös.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 17.

bernikrém

2014. december 28.

abszolút az én illatom,imádom!nagyon tartós,kellemes,erőteljes és édes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 28.

abszolút az én illatom,imádom!nagyon tartós,kellemes,erőteljes és édes.

Lorin28

2014. december 19.

Szeretem! Télen az igazi, hihetetlenül tartós illat! Nekem 5 csillag!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 19.

Szeretem! Télen az igazi, hihetetlenül tartós illat! Nekem 5 csillag!

HDR

2014. december 17.

Parfümériában kutakodtam, nagy várakozással vettem le a polcról és fújtam ki először csíkra később csuklómra. El is hagyta a számat egy csintalan mosoly, amolyan "Naaaa ez igen, ez nagyon jó, sőt isteni!", majd 10 perccel később már azt gondoltam, hogy megfulladok tőle. Az az érzésem támadt, hogy belefulladtam a vaníliás vattacukrot készítő gépbe vagy az édes popcornok közé. Sajnos... Biztosan az én bőrömmel van baj. Viszont tartós. Délelőtt fél 11-től estig kitartott. Valakin biztosan nagyon elegáns, rajtam sajnos nem minősült annak, csak egy vanília fagyinak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 17.

abodri

2014. november 19.

Elmondhatatlanul szexi, finom, nőies és tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. november 19.

Elmondhatatlanul szexi, finom, nőies és tartós.

Illatanyagok: Jasmine, Dipteryx Odorata Bean Extract

Jázmin. Paula Begoun szerint a jázminnak nincsen különösebb hatása a bőrre, viszont a benne lévő illatanyagok irritációt okozhatnak az arra érzékenyeknek.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!