Dior

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nikilane, Módosítva: 2013. június 14.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös.

Illatösszetevők: áfonya, fehér virágok, friss jázmin, ylang-ylang, fehér pézsma.

Dior Addict Eau Delice FÚJÓSOK
Ár: 2900- 10 ml, 1500- 5ml , Eladó: RekaKrem
Állapot: 5-10 ml frissen fújt fújósok, Helyszín: Pécs, fizetés: Posta, foxpost (pluszban az árhoz)
Burya

2016. december 4.

Nekem ez rettentően édes, kifejezetten zavaró. Amint megillatoltam, összerándultam tőle, és menekülőre fogtam a dolgot, úgyhogy emiatt nem is tudtam részletesebben megvizsgálni az illatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 4.

diesel22

2015. július 24.

Már a kifújás pillanatában tudtam, hogy emlékeztet valamire az illata, és amikor a jegyeit megnéztem ugrott be mire. A La Petite Robe Noire és az Ange ou Demon Le Secret hasonmása. Jó-jó, de ennél többet vártam. Én őszi illatnak gondolom, nem egy optimista illat, engem eléggé lehangol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 24.

senskin

2015. július 10.

Imádnivaló, egyszerűen az Addict illatok mesések számomra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 10.

Imádnivaló, egyszerűen az Addict illatok mesések számomra!

treszkaiszilvia1

2015. június 11.

Aki kellemes édes,de nem gejl illatot keres próbálja ki. Tartóssága 4-5 óra.A jázmin nagyon szép benne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 11.

egyedszilvi

2015. január 24.

Számomra nagyon friss,citrusos,jázmint érzem(ez finom nagyon)de nem elég édes számomra.Az illat szebbé válik 1 óra után,szép alkotás.Tartóssága is tökéletes.Akit érdekel,irjon,feltettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. január 24.

vanillacaramella.sweet

2014. november 8.

Kellemes,friss-gyümis illat. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 8.

Kellemes,friss-gyümis illat. :)

Illatanyagok: Jasmine

Jázmin. Paula Begoun szerint a jázminnak nincsen különösebb hatása a bőrre, viszont a benne lévő illatanyagok irritációt okozhatnak az arra érzékenyeknek.