Dior

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nikilane, Módosítva: 2017. április 30.

Lelőhely:   parfümériák, online

A Dior nemrég mutatta be legújabb kampányfilmjét Daphne Groeneveld főszereplésével.

A szikrázóan friss, pikánsan gyümölcsös nyár illata, tele citrussal, gránátalmával.

Illatkategória: Virágos-gyümölcsös

• Fejjegyek: bergamott, mandarin, grapefruit, eperfa virága
  • Szívjegyek: lótusz, jázmin, gránátalma, frézia, narancsfa virága, rózsa
  • Alap: szantálfa, vanília, tonkabab, fa, pézsma

senskin

2019. február 7.

Én nekem ha parfüm, akkor Dior pirosgyümölcsben és rózsában, citrusban nekem szerelem! A bőrömön finom lágy, mély, karakteres, de már kifújáskor is érezni a csodafinom összetevőket.
Kiválóan sikerült, nem tolakodó hanem elegáns vonzó parfüm! . Hihetetlen bókokat kapok amikor ez van rajtam!

Télen és nyáron is finom, üdítő frissesség. Valóban feldob és igazán jól érzem magam, ha ez van rajtam. Szexi illat, lágy és krémes. Ódákat zengenék róla, nekem nagyon nagyon kellett ez a parfüm- Imádom! :)

A férfi is imádja, a parfüm számomra intim dolog. Simul a bőrömhöz, csókol ölel és magába zár. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 7.

Yeticica

2018. április 21.

Egy az egyben Versace Bright Crystal edt. Minusz a cedrus. Hat, nem tul eredeti (bar ketsegkivul nagyon fini).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 21.

kvin

2018. február 16.

Csatlakozom. Első szippantásra gondoltam egész jó, kis kellemes, nyári könnyedség és minden ami ehhez kell. Gyümölcsök, kis virág, süt a napocska, ablak lehúz, szól a rádióban egy sláger... és akkor beugrott! Az, amit már mások is leírtak előttem (utána olvastam el): Versace Bright Crystal utánérzés. Nem rossz, de nem tud semmi olyat, amit más ne tudna.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 16.

hulcsi

2017. augusztus 20.

kellemes, cuki illat. Nem ájulok el tőle, de nem rossz. Az a bajom, hogy nem különleges, számtalan alternatívája van. Pl nekem hasonló a Trussardi Donna, de ő karakteresebb, szebben kidolgozott ezért őt választanám nem a Diort.
Sőt, most ugrott be Bvlgari Omnia Crystalline- az pedig elég tucat illat...szóval ez a bajom, nem túl különleges...
Ud. Egy vödör citromot összeöntenek egy vödör cukorral. Szerintem ez az az illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 20.

Marcsi66

2017. május 7.

Hétvégén a lányom ( 18) buliba készült,naná hogy az én parfümjeim között kotorászik,pedig neki is van.Ezt választotta,nagyon tetszett neki....és én megkérdeztem hogy miért?...Csak annyit mondott,,,,..."olyan gazdagnak érzem most magamat" ilyen illata van.,aztán mind a kettőnkön kitört a nevetés.Valójában a gyerekem a minőségére célzott,még ha kicsit másképp is fogalmazta meg.Nagyon jól meg komponált,a sok gyümölcs és virág teljes harmóniája.,finomság,nőiesség,tökéletes pompában.Ha edp lenne ráírva azt el is hinném,mert tartóssága szuper

up,senki sem ellensége a pénztárcájának,én meg pláne,,,valóban úgy érzi az ember h olyan mint Versace Bright Crystal,kis eltérések mutatkoznak csak,Dior sokkal fanyarabb,szúrósabb,míg a Versace virágosabb lágyabb,,,egyformán kedves szép illat számomra mindkettő,,,a tartósságuk közt óriási a különbség,Dior 12 órát,Versace 4 órát van velem,

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 7.

Burya

2017. május 7.

Őszintén? Nekem ez egy az egyben Versace Bright Crystal koppintás. Csak éppen kétszer annyiért. Anyu használja a Bright Crystal-t, és mikor ezt is kifújtam a parfümériában a kis tesztcsíkra, mondom mi a fene? Ez nem Bright Crystal?? Hát de bizony, a kettő egy és ugyanaz, a kutya nem fogja megmondani, mi a különbség köztük. Szó szerint. Tudom, mert kipróbáltam. Kifújtam mindkettőt tesztcsíkra és megszagoltattam őket többekkel is, senki nem tudta, melyiken melyik van. Hát ennyit erről. Egyébként nagyon szép illat, virágos, kellően fanyar, gyümölcsös, és még tartós is, ezekért kap két csillagot, de többet sajnos nem tudok adni. Nehezen tolerálom az ilyen ordas nagy koppintásokat...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 7.

Kremcica

2017. április 30.

Megtetszett a parfümériában így rendeltem belőle 5 ml-es mintát. Egy nap alatt kb egy milit már elfújtam belőle... Nagyon kellemes friss virágos illat némi éles háttérrel, kissé jellegtelenül egyszerű mégis tavasszal-nyáron kellemesen frissítő lehet, de a tartóssága az pocsék. Elég lineáris, illat, ha nem tudom hogy Dior simán olcsóbb illatnak mondanám. Elég húzós az ára ahhoz hogy napközben többször is fújkáltam. Kár érte, ismét egy jónak ígérkező parfüm ami a tartossagán és egyoldalúságán bukott el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 30.

leila0803

2017. február 6.

Finom, friss és tartós. Tavaszra-nyárra tökéletes.

Update: elegge regen megvan, mar szerintem ket eve. Mostmar a 20 ml vege fele jarok, kb 3 ml lehet benne. Hat, mit mondjak... Nem lett a kedvencem. Igen, friss, citrusos, viragos illat. De nagyon szimpla az egesz kompozicio. Egy kisse eles is. Kotodnek hozza jo emlekeim. :-) De itt inkabb az emlekek szepek, az illat akkor sem igazan hatott meg. Szoval elmegy egynek. A Bright Crystal-hoz valoban hasonlo, en mondjuk majdnem egy arban vettem oket. Az is hasonlo hatasu szamomra.

Ez Dior-tol, akik mestermuveket alkottak parfumok teren... Haat.... gyengecske. De persze izlesek es pofonok.;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 6.

Finom, friss és tartós. Tavaszra-nyárra tökéletes.

Rebje

2016. december 11.

Egyszerű, nyári gyümölcsös, virágos, sokkal többet vártam tőle. Nem az én illatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 11.

dandelion

2016. július 29.

Nagyon friss, citrusos-gyümölcsös illatú parfüm. Nyáron kifejezetten ilyen könnyed illatra vágyom. Nem túl tartós, ezért az árért vannak jobbak is a piacon. Ajándékba kaptam, magamnak nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 29.

Illatanyagok: Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Extract, Citrus Grandis (Grapefruit) Fruit Extract, Jasmine, Dipteryx Odorata Bean Extract

Jázmin. Paula Begoun szerint a jázminnak nincsen különösebb hatása a bőrre, viszont a benne lévő illatanyagok irritációt okozhatnak az arra érzékenyeknek.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!
Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!