Dior

Ár:   10 590 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2014. május 26.

Ár:   10 590 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

A különleges applikátor a tövektől megemeli a pillákat, amelyek így nem csak hosszúak, de gyönyörűen íveltek is lesznek. A festék vízben oldódó összetétele könnyű és kényelmes eltávolítást tesz lehetővé, emellett pedig az egy egyedi és innovatív latexpolimerrel gazdagított formula káprázatosan dús pillákat és hosszan tartóan élénk színeket eredményez. A jól kézre eső kupak nagyon egyszerűvé teszi a Dior Addict It-Lash szempillaspirálok használatát.

4 árnyalatban kapható

Lyne

2019. október 8.

Nos..érzékeny szeműek, vízálló szempillaspirált használók, illetve azok, akik szeretik, ha szépen elkülönülnek a pillák, nincs rajtuk gubó, nem ragadnak össze, valamint szép természetes ívet is kapnak, jelentem: megtaláltam! Ő az! Ő mindannyiunk IGAZIJA!! Egyetlen hibája, hogy nem tart ki életünk végéig..;) de nekem még így is jóval tovább tartott, mint az eddig használt többi szempillaspirálom.. kb 4 és fél hónapot húztunk le együtt..! <3 És igen, tudom, hogy nincs ráírva, hogy vízálló lenne, mégse folyt le a képemről a 35 fokban, túlélt több cunamit és jó pár kiadós bőgést is.. ;D Ha kipróbálod egyszer ezt a spirált, akkor rájössz, hogy eddig csak wc kefékkel fésülgetted a szempilláidat.. Nekem sikerült kedvezményesen hozzájutnom, így miután elfogyott, azon filóztam, hogyan tudnám beilleszteni a büdzsémbe.. Aztán rájöttem, hogy egy évben csak egyszer kell valahogy megoldani, aztán jön a Jézuska, utána meg a szülinapom..;D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 8.

nyuszita

2019. augusztus 1.

Nem lehet rá rosszat mondani - az árán kívül. Tökéletes. Tartós, ível, hosszabbít, dúsít, szépen szétválaszt, nem pereg, nem irritál. Ilyet kerestem mindig. Nem éreztem úgy egyszer sem, hogy nem éri meg az árát. Azóta sem találtam hozzá foghatót. Gondolkodom, hogy újra veszek egyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 1.

feketefanni96

2018. november 19.

Kismillió szempillaspirált próbáltam már, a nagyon olcsótól egészen a high end márkákig. De ez a szempillaspirál egy csoda. Dúsít, hosszabbít, nem pereg, nem csomósodnak a pilláim. Építhető. IMÁDOM

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 19.

VanillaBlossom

2018. október 8.

Már megvan egy ideje ez a spirál, de nem tudtam, hogy mit írjak róla. Lehetne “Ő” az egyetlen, de valami mégsem stimmelt... Azt azonban nem tudtam megfogalmazni, hogy mi...
Tartós, bár nap végére azért lepereg 1-1 szem, az állaga az első pillanattól kezdve szuper, a kefe mesés, sokáig tart...
Aztán valamelyik nap kipróbáltam valami mást, és jött a válasz a “miért nem szeretem” kérdésre.
Nem úgy formáz és nem úgy viszi fel/oszlatja el a festéket, ahogy én azt szeretném. Szimplán ennyi. Mintha nem találták volna el a pillák formázására a megfelelő módot.
Nem fogom újra venni, de ez nem jelenti azt, hogy nem szuper. Egész jó spirál, csak nem az én szememre tervezték....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 8.

Peachblossom

2018. augusztus 31.

Majdnem tökéletes. Gyönyörű pillákat csinál, szétválaszt, dúsít, nem pereg és este könnyű leszedni. DE sajnos nekem a rejtett -, olajosodásra hajlamos szemhéjamon nyomot hagy. :( Nem nagyon, de azért látszik, napközben kell néha törölgetni, főleg nagy melegben. Kár érte, mert amúgy ő lehetne A szempillaspirál, így még keresgélem az igazit.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 31.

florcsiii

2018. március 12.

Nagyon régóta keresem a tökéletes spirált, pénztárcámat nem kímélve rengeteg spirált kipróbáltam már, de ez, ez megéri az árát! Lilában van meg, mert az volt leárazva és úgy voltam, hogy ha nem jó, legalább nem fogok annyira bosszankodni. És úristen! A legjobb spirál, amit valaha használtam. Tökéletes a keféje, tökéletes mennyiségű festéket visz fel. Nincs az, hogy most bontottam, ezért 20 kiló festék jön egyszerre. Egyáltalán nem kenődik, könnyű lemosni is és több rétegben is szépen építhető - nem csomósodik össze. A színéhez csak annyit fűznék hozzá, hogy én amúgy is szeretem a lila és kék spirálokat, de nem a feltűnőeket, hanem akis sejtelmeseket, és ez olyan. Biztos, hogy meg fogom venni feketében is és nem fogok tovább kísérletezgetni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 12.

szns

2018. február 9.

Nagyon meseszép pillákat csinál. Nagyon sok szempillaspirált kipróbáltam már, de ez az, amit én szempillaspirálnak neveznék. Nem maszatolódik, hosszabbít, szétválaszt, megemel. Egyszerűen csoda. Még a véletlen elalvásokat is bírja. Kár, hogy az ára ilyen magas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 9.

gabbica

2017. március 16.

Tokeletes! Eleg valogatos vagyok a szempillaspiralokat illetoen (is), jopar highend spiralt elfogyasztottam mar es eddig messze o viszi a palmat! Igazabol semmi kifogast nem tudok felhozni az aran kivul. A kefeje szuper, konnyu hasznalni, tokeletesen szetvalaszt, ivel, hosszabbit. Egy retegben termeszetes, ket retegben sem tapasztja ossze a pillaim, es ugy mar egeszen hangsulyos. Nekem eleg olajos a szemhejam sajnos, es a legtobb spiral elverzik a tartossag tekinteteben, de vele meg sosem lettem panda. Kar, hogy csak 5csillagot lehet adni ra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 16.

tina30

2017. január 22.

Hű,egyetértek Zuzmanoval! Ez aztán a spirál! Tökéletes!:-)
Tartós,nincs pókláb-effectus,hosszú,szétválasztott,dús pillák! Nem pereg,nem csinál Panda szemeket.Szuper!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 22.

Hű,egyetértek Zuzmanoval! Ez aztán a spirál! Tökéletes!:-)

zuzmano

2015. december 4.

Nô, dobj el minden spiralnak hazudott kacatot! Imadom nem kenodik pereg vagy maszatol nem szarad be nem kell levegoztetni sem vegul is nem bort akarok inni! Szoval sokmindent kiprobaltam 1000 ft tol a chanelig de nincs nala jobb megeri az arat! Egy pici apro hibaja akad nehezen jon le. Neha nem is eroltettem es masnap se voltam pandamac, hihetetlen. Nekem bejott!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 4.