Dior

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. június 5.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: Gyümölcsös- virágos

Illatösszetétel: Barack, Málna, Gránáalma, Jázmin, Rózsa, Gyöngyvirág, Fehér pézsma, Cédrus

Agi7777777

2019. augusztus 10.

Határozottan zavar a rózsa illata benne. Nem rossz, de nem is jó. "Kifutok a boltba tejért"-re használható, "dressed to impress"-alkalmakra sohasem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 10.

HDR

2016. március 28.

Valamikor régen teszteltem, és mivel baromira katalógusillata volt, hát eltettem. Ma reggel a kislányom széttúrta a mintásdobozt és előkerült. Hát mondom ha már rózsás, a nagy mánia okán kipróbálom újra.
Meg kell hagyni, egy közepesként értékelhető, szépnek mondható, ámbár kicsit szintetikus rózsaillattal (de mégsem dezodor jellegű, lásd Gres Lumiere Rose) volt dolgom. Mondjuk pénzt azért nem adnék érte. A tartóssága nagyon jó.
Összességében egész jó, messze nem egy rettenet, de nem mondanám meg róla, hogy Dior.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 28.

illatvarázs*

2013. szeptember 21.

Gyöngyvirágot én egyáltalán nem érzek benne (szerencsére). Rajtam egy nagyon finom málnás-pézsmás-púderes illat, és háttérben érzem a jázmint, ami jelen esetben, kivételesen nem zavar. Nem igazán friss illat, mint pl. az Addict 2 vagy Shine. A leszáradása határozottan hasonlít a Forever and Ever-hez, csak ez egy édesebb illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. szeptember 21.

edeseper

2012. július 30.

Isteni finom, kicsit emlékeztet Carolina Herrera-s 212-re, de annál nekem jobban tetszik. Elegáns, édeskés illata van, estére különösen jó választás. Még az újságosnál a pult másik oldaláról is megjegyezte az eladó, hogy igen jó illatom van :):)
Nagyon szeretem. Magadra fújod, és úgy érzed magad, mintha most jöttél volna a Cannes-i filmfesztiválról :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 30.