Dior

Ár:   12 100-24 900 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2016. december 28.

Ár:   12 100-24 900 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatösszetevők: Rózsa, Orchidea, Tubarózsa, Narancsvirág, Zöld és fás jegyek, Ylang-ylang, Vanília, Szantálfa, Pézsma

homonnaizs

Korcsoport: >54
2019. december 16.

Számomra a legkellemesebb hypnotic poison illat, nem tolakodó, mégis jelen van, lágyan körbeleng a legfinomabb formában, nagyon tetszik! Örülök hogy tudtam még venni 10 ml-t. ***********

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. december 16.

karaibrahimgil

2019. február 17.

Szeretném én, de a férjem utálja a Dior Poisont és Hypnotic Poisont, ezért mindkettőtől meg kellett válnom. Az Eau Sensuelle azonban szembejött velem a Krémmánián, mini verzióban (imádom a miniket), elcseréltem tehát egy kedves lánnyal. Nem bántam meg, mert édes ugyan, de nem a szilvás-gejl módon (a férjemet az elődök valami szirupos gyógyszerre emlékeztették), hanem vaníliásan, akárcsak az YSL Cinémaja. Természetesen ez is tartós, azonban ha már vanília, maradok a Cinémanál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 17.

HuAnita

2018. május 5.

Imádom az édes illatokat és ez a parfüm ezt a vonalat képviseli, de nem a gejl, idegesítő, gyomorforgató módon. Nőies és bársonyos, mély és magával ragadó, ámulatba ejtő. Inkább őszi/téli illat, de most is szívesen viselem. Ez egy igazán kellemesen virágos változata a Hypnotic Poisonnak. Tartóssága jó. A Poisonok közül számomra Ő az abszolút favorit :)
Örülök, hogy végre a birtokomba került egy üveggel, mielőtt teljesen eltűnik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 5.

Örülök, hogy végre a birtokomba került egy üveggel, mielőtt teljesen eltűnik.

doora87

2017. március 10.

Nagyon finom illata van. Vanillias mandulas melengető illat.
Az en orrommal lehet a baj de nekem ugyanolyan az illata mint a sima Hypnotic edt-nek.
Szívesen vasarolnék belőle uveges maradekot. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 10.

Nagyon finom illata van. Vanillias mandulas melengető illat.
Szívesen vasarolnék belőle uveges maradekot. :-)

Piri11

2016. november 13.

Így még nem jártam parfümmel.
Drága Tundur-nak hála, kis fújóst kaptam belőle. Megmondom őszintén én nem rajongom a sima HP illatáért, sem az edt, sem az edp változata nem jön be. Túl sok bennük a "medvecukor" :)
Szóval már vele is szemeztem egy ideje, majd tegnap este beadtam a derekam és csuklóra fújtam. Szó szerint meg voltam veszve tőle. Valami elképesztően gyönyörű és finom illat volt. Az orrom egyfolytában a csuklómon volt. Mivel közben megfürdettem a 3 manómat, így kissé "megkopott" az illata. Így újra fújtam és nem győztem vele betelni. Feltettem ide, hogy keresem, de persze a kutya sem írt rám. És mint kiderült jobb is. Ma őt fújtam magamra (már úgy rendesen), és nem, nem ízlett úgy, előjött belőle az medvecukor illat, amit annyira nem csípek. A szép kis virágok pedig csak a háttérben nyekeregtek. Szép, szép, de így nem az igazi. Annyira sajnálom :(
5*-ot adok neki, de csak azért mert a csuklómon annyira mesésen szép volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 13.

Így még nem jártam parfümmel.
5*-ot adok neki, de csak azért mert a csuklómon annyira mesésen szép volt.

juditkaa70

2016. január 20.

Nagyon intenzív és émelygős illat. Nem tetszik!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 20.

Nagyon intenzív és émelygős illat. Nem tetszik!!!

Naomi26

2015. május 16.

Bár imádom a vaniliás parfümöket, ez annyira tömény erőszakos illat, hogy csak télen tudtam használni.Nagyon karakterillatnak tartom és nem ajánlanám fiatalabb krosztálynak, kivéve a szupererős egyéniségeknek. (Vagy akinek ,,elbírja a kémiája").

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 16.

Moncsi044

2014. november 19.

Imádom, életem első parfümje volt .. a mai napig , nagy a szerelem. :)Erős ,intenzív ..rajtam .ÖRÖK !!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. november 19.

laracroft

2014. szeptember 1.

Édes-édes, igen, émelyítően édes.
Hihetetlenül vaníliás, nagyon finom, szinte nyálcsorgatóan (rettenetesen édesszájú vagyok egyébként).
Sajnos a párom az ilyen illatoktól világgá szalad, főleg ha ennyire harsányan édes valami, úgyhogy én szigorúan csak egy cseppet használok (miniparfiból cseppentek), majd azt az egy cseppet oszlatom el két csuklón és fül mögött. Még így is fullasztó tud lenni ha épp nem vagyok olyan kedvemben (migrénemet kifejezetten fokozza).
Imádom, de nem egyedi illat, valahol már éreztem én ezt.
Hatósugara veszélyesen nagy, liftbe (vagy kocsiba) szállva tömegpusztító fegyver, tartóssága is nagyon jó. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 1.

Édes-édes, igen, émelyítően édes.
Imádom, de nem egyedi illat, valahol már éreztem én ezt.

Rose24

2014. május 24.

Vibráló szépség igéző természettel nekem tetszik bár hétköznapokra sok inkább különleges alkalmakra való , külseje tükrözi a benne rejlő vadságot és határozottságot

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 24.