Dior

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2018. június 15.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatösszetevők: mandarin, bergamot, rózsa, pacsuli, pézsma, vanília

nyuszo

2019. szeptember 11.

Az utóbbi idők legnagyobb melléfogása egy kis minike ebből a borzalomból!
Óriási csalódás...
Már csak azért is, mert nagy rajongója vagyok a Poison-vonalnak, és mindegyiket imádom (és használom).
Őt eddig nem ismertem, és valami elérhetetlen Szent Grál-ként tekintettem rá.
Kerestem-kutattam, és ezerszer is elképzeltem a nagy találkozást...
Az eleje sötét és zavaros.
Elég maszkulin.
Rengeteg a pacsuli!
Ez tényleg 'pacsuli' :))
Pár perc után összezsugorodik, és olyan, mint a szappanos víz a nagymamám zománc lavórjában.
Ekkor már nem zavaró, inkább púderes.
Most már szívesebben szimatolgatom, de azt hiszem, az eleje miatt nem tudnám viselni...
Mindenesetre egy legendával kevesebb....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 11.

Az utóbbi idők legnagyobb melléfogása egy kis minike ebből a borzalomból!
Óriási csalódás...
Őt eddig nem ismertem, és valami elérhetetlen Szent Grál-ként tekintettem rá.
Kerestem-kutattam, és ezerszer is elképzeltem a nagy találkozást...
Az eleje sötét és zavaros.
Elég maszkulin.
Rengeteg a pacsuli!
Ez tényleg 'pacsuli' :))
Ekkor már nem zavaró, inkább púderes.
Mindenesetre egy legendával kevesebb....

Lupiluuu

2019. június 20.

Úgy tudom ,hogy már nem gyártják....én mégis beszereztem belőle,mert nélküle számomra nem teljes a kollekció! Misztikus ,olyan egzotikus tömény illat. Számomra van benne T.M. Angel vonal , talán az a füstös töménység lehet az oka,de nem megy át abba az édes vaníliába,hanem megmarad a mélysége. Biztosan nem egy rohangálós illat, bár akármilyen alkalomra megállja a helyét ,mert isteni . Inkább alkalmi illatnak mondanám,szexi és csábító.... egy éjszakai randevú,amit nem szeretnénk csak egy búcsú puszival lezárni.... fekete testhezsimuló ruci, piros rúzs, körömcipő és az illat a Midnight Poison. Tökéletes pasimágnes😊❤párom imádja, és nagyon tartós mint az összes többi Poison

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 20.

znababy

Korcsoport: >54
2018. október 26.

Szert tettem erre a csodara! Na ez tenyleg nagyvad! Egy fujas meg az esti furdes utan is erzodott! Nem fiatal lanyoknak valo (szerintem). A ferfiaknak viszont tetszik! Nagy kar hogy mar nem gyartjak!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. október 26.

stylo

Korcsoport: < 18
2018. január 6.

Nem gyártják....talán ez nem nagy veszteség. Nekem még mindig van belőle. Midnight poison....na ne röhögtessenek már. Egy ilyen cím hallatán valami igazán boszorkányos illatot vártam volna, ez meg olyan hétköznapi, hogy egy hétvégi nagybevásárláshoz ajánlanám maximum. Tele van púderrel. Ettől nekem vagy babapopsik vagy frissen dauerolt vénasszonyok jutnak eszembe. Jelen esetben felváltva. Ismét mondom: ajándékba ne vegyünk parfümöt. Soha.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. január 6.

agneza

2016. június 15.

Ahhoz képest, hogy én inkább a friss, virágos illatokat szeretem, mégis imádom. Kár, hogy már nem nagyon lehet kapni sehol. Többen megdícsérték már rajtam. Néha beleszippantok az üvegébe és nosztalgiázok. Nagyon szeretem, szép emlékek fűznek hozzá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 15.

bogcica505

2016. január 14.

A Hypnotic Poison után a legjobb parfüm. Nem annyira émelyítő, de mégis rabul ejti az embert :) A bergamott miatt különösen érzéki és napokig kísért az illata:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 14.

rea3

2015. december 21.

A könnyed, édes, friss illatokat kedvelem igazán, ő nem egészen az, de eleinte mégis bejött, viszont miután többen is megkérdezték, hogy férfi illatot használok e, örökre búcsút mondtam neki. Én is éreztem, hogy van egyfajta pasis beütése, de azt hittem, csak én érzem :D A páromtól kaptam, sajnos mindig mellé lő női parfüm téren, pedig tudja hogy miket szeretek és mégis.. Lehet hogy ki akar mozdítani a komfortzónámból? :D Már nagyon rég elajándékoztam, az emlékeimben egy baromi tartós hűvös, férfias, édes illat maradt meg róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 21.

Lauu

2015. november 28.

2 éve karácsonyra kaptam ebből egy 100 ml-est, mert ez az egyik kedvenc őszi-téli illatom (az Addict a másik). Nagyon intenzív, max egy fújás indulás előtt és az sem teljesen lenyomva, vagy megfulladunk a kocsiban :) nekem nem maszkulin, nem is karcos, inkább dög, a párom is imádja. Nagy bajban leszek, ha megszüntették :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 28.

cinoci

2015. október 27.

Alkalomra kerestem egy dögös őszi-téli illatot. Eszembe jutott, hogy kb. 2 éve kaptam ajándékba egy Dior parfümökből álló mini válogatást, aminek ez a parfüm is része volt. Első szaglásra akkor nagyon nem tetszett, úgyhogy egyből félre is tettem. Most viszont eljutottam odáig, hogy kipróbálom magamon is a parfümöt. Egy fél fújásnyit fújtam a csuklómra, és megállapítottam, hogy a fejillat most is rettenetes, viszont kb. egy fél óra múlva már egyre inkább azt éreztem, hogy ez az az illat, amit keresek. Gyönyörűen letisztult, és egy nagyon különleges, bódító, nőies illat maradt.
Elérkezett az alkalom, óvatos voltam, és indulás előtt 1 órával fújtam 2 fújás parfümöt magamra. 20 perc után újra meg kellett zuhanyoznom, annyira megfájdult a fejem tőle. Egyszerűen nem bírom ki azt a fél órát, amíg leszárad a parfüm... Ráadásul annyira tartós az illat, hogy sajnos zuhanyzás után sem sikerült teljesen megszabadulnom tőle. Akinek fájdult már meg a feje parfümtől tudja, hogy ha nem tud megszabadulni az illattól, akár mennyire változik az illat, elviselhetetlennek érzi magán. Egy szó mint száz, teljesen elrontotta az estémet. Meg kellett állapítanom, hogy egész egyszerűen nem kompatibilis velem a parfüm... Máson biztos, hogy szuper, magamon viszont annyira sok, és annyira tolakodó, hogy biztos, hogy soha többé nem fújom magamra. Ennek ellenére nem tudom nagyon lepontozni, mert leszáradás után különleges, roppant egyedi és iszonyat tartós illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 27.

Odil

2015. június 1.

Keserű motorolaj enyhe párája és egy szomorkás, szappanos rózsa valami megszakadt lelkű királylány kertjéből. Ábrándossága kifejezetten melankolikus, annyira kár, hogy már nincs a polcokon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 1.