Dior

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2016. április 3.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatösszetevők: mandarin, bergamot, rózsa, pacsuli, vanília, karamell, ambrox, ámbra

Luiselotte

2017. február 5.

Bitangul le volt árazva a neten akkor gyűjtöttem be látatlanban.
Rajtam a mandarin és a bergamot egyáltalán nem érződik a karamell a vanília és az ámbra azonban igen a pacsulival karba öltve.
Egész nap fentmarad, a szennyeskosár is volt, hogy ettől illatozott.
Még egy icipici fityeg az alján azt pár napon belül elhasználom, hideg időben szebb rajtam mint nyáron.Az üvege teljes tévedés ,csak a pipere asztalon mutat jól táskába nem lehet tenni csak ha letekerem a pumpás fejet és a kis sima kupakját csavarom rá. Akkor viszont átalakul régimódi " öntős" ( van amikor sajnos szó szerint ) parfümmé. Valahogy úgy érzem , hogy porlasztva finomabb és erősebb az illata mint felkenve.
Az üveggel való szenvedés miatt levonok egy csillagot, az illat önmagában 5.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 5.

Bitangul le volt árazva a neten akkor gyűjtöttem be látatlanban.
Egész nap fentmarad, a szennyeskosár is volt, hogy ettől illatozott.
Az üveggel való szenvedés miatt levonok egy csillagot, az illat önmagában 5.

kjancsa67

2016. január 12.

Minden nap ugyanaz a forgatókönyv: kifújom magamra, reakció 'Úristen, de erős!', aztán néhány perc múlva csak finom, kellemesen fűszeres illatot érzek, amely egész nap elkísér, sőt még az esti zuhanyozást követően is érezhető. Nagyon tartós, levakarhatatlan, "csíkhúzós" illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 12.

galagonyanya

2015. október 9.

Jajj... Egyszer amikor Douglas-ban próbáltam, pár hónappal ezelőtt, azzal mentem haza, na most azonnal megy a vélemény Krémmániára. Úgy tűnik, elfelejtettem... Csak akkor jutott eszembe ismét, mikor láttam Gabi véleményét. Nem baj, a világpolitika alakulàsát ez a körülmény különösebben nem befolyásolta, a Nap is felkelt reggelente... Én pedig azóta sem gondolok mást erről a parfümről: ez egy végtelenül egyszerű illat. Hatalmas fenék van neki kerítve, és végtelenül komoly és elegántos üvegcsébe van töltve, de ez kérem karamelles pacsuli, se nem több, se nem kevesebb. Esetleg pacsulis karamell, ha úgy jobban tetszik. Elég lineáris, mérsékelt hatósugarú, közepesen tartós illatocska. Celebillatnak remekül megállná a helyét. Diornak?! Megeszem reggelire:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 9.

nyarigabi

2015. október 8.

Kifújáskor Bittner Svédkeserű illat csapott meg, ami nem rossz, de azért váratlan.:) Szerencsére ez a furcsa gyógynövényes alkoholszag gyorsan elillan, megérkezik a pacsuli és a rózsa. Végül egy nagyon ámbrás, enyhén karamelles és vaníliás illat marad, a pacsulival kiegészülve. Nagyon szép illat, de kicsi vagyok én még ehhez.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 8.