Dior

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2016. április 3.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatösszetevők: mandarin, bergamot, rózsa, pacsuli, vanília, karamell, ambrox, ámbra

KERESEM! Christian Dior Midnight Poison Elixir
Ár: Megegyezés szerint. , Eladó: Mancsusz
Állapot: Üveges maradék. , Helyszín: --, fizetés: --

Angelless

2020. szeptember 7.

Fogalmam sincs, hol fogok találni Midnight Poisont, de nem akarok úgy meghalni, hogy ne érezzem mégegyszer az illatát :D
Egyszerűen a Midnight Poison a top, nem is tudok túlzás nélkül beszélni róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 7.

Egyszerűen a Midnight Poison a top, nem is tudok túlzás nélkül beszélni róla.

Timi8

2020. szeptember 4.

Régi, és annál hatalmasabb vágyòdás volt nekem ez a parfüm. Vakvétel volt, mivel természetesen már ezt sem gyártják... :( Nekem bejön! Valòjában olyan milyennek gondoltam, mert a sima verziòt jòl ismerem, van is nekem, ez attòl picit édesebb, picit balzsamosabb, kevésbé pacsulis de 95%-ban ìgy is ugyanaz az illat, tehát akinek az egyik megvan, igazibòl semmi szüksège még a másikra is, hacsak nem elmebeteg gyűjtő 😅 Véletlenül épp ismerek ilyet. A svédkeserűs hasonlattan tökéletesen egyetértek bár a sima verziòra talán még találòbb volna ez a jelző.
Tetszik ez is, az is, szeretem, de ugyanùgy nem tudom elképzelni magamon, h.ezt a mindennapokra vagy akár egy eseményre használjam, stìlusában most annyira távol érzem magamtòl.
De egyediség, stìlus, minőség, megjelenés, tartòsság, mind mind 10/10.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 4.

De egyediség, stìlus, minőség, megjelenés, tartòsság, mind mind 10/10.

Mancsusz

2020. szeptember 3.

Számomra ez a nagybetűs SZERELEM. Az eddigi kedvenc illatom minden közül. Természetesen megint olyan parfümöt választottam, amit már nem lehet kapni, szóval vakon és baromi drágán vettem. Nem bántam meg, minden cseppje megéri. Bár szeretem a nehezebb illatokat hétköznapokon is, ezt inkább különleges alkalmakra tartogatom. Számomra ez nem csak egy illat amit időnként használ az ember, különös aura vesz körül. Az üveget imádom, viszont a design-funkció nem valósul meg - ez gyorsan és könnyen orvosolható ha az üvegből töltünk fel egy fújóst, praktikus és hordozható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 3.

Luiselotte

2017. február 5.

Bitangul le volt árazva a neten akkor gyűjtöttem be látatlanban.
Rajtam a mandarin és a bergamot egyáltalán nem érződik a karamell a vanília és az ámbra azonban igen a pacsulival karba öltve.
Egész nap fentmarad, a szennyeskosár is volt, hogy ettől illatozott.
Még egy icipici fityeg az alján azt pár napon belül elhasználom, hideg időben szebb rajtam mint nyáron.Az üvege teljes tévedés ,csak a pipere asztalon mutat jól táskába nem lehet tenni csak ha letekerem a pumpás fejet és a kis sima kupakját csavarom rá. Akkor viszont átalakul régimódi " öntős" ( van amikor sajnos szó szerint ) parfümmé. Valahogy úgy érzem , hogy porlasztva finomabb és erősebb az illata mint felkenve.
Az üveggel való szenvedés miatt levonok egy csillagot, az illat önmagában 5.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 5.

Bitangul le volt árazva a neten akkor gyűjtöttem be látatlanban.
Egész nap fentmarad, a szennyeskosár is volt, hogy ettől illatozott.
Az üveggel való szenvedés miatt levonok egy csillagot, az illat önmagában 5.

kjancsa67

2016. január 12.

Minden nap ugyanaz a forgatókönyv: kifújom magamra, reakció 'Úristen, de erős!', aztán néhány perc múlva csak finom, kellemesen fűszeres illatot érzek, amely egész nap elkísér, sőt még az esti zuhanyozást követően is érezhető. Nagyon tartós, levakarhatatlan, "csíkhúzós" illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 12.

galagonyanya

2015. október 9.

Jajj... Egyszer amikor Douglas-ban próbáltam, pár hónappal ezelőtt, azzal mentem haza, na most azonnal megy a vélemény Krémmániára. Úgy tűnik, elfelejtettem... Csak akkor jutott eszembe ismét, mikor láttam Gabi véleményét. Nem baj, a világpolitika alakulàsát ez a körülmény különösebben nem befolyásolta, a Nap is felkelt reggelente... Én pedig azóta sem gondolok mást erről a parfümről: ez egy végtelenül egyszerű illat. Hatalmas fenék van neki kerítve, és végtelenül komoly és elegántos üvegcsébe van töltve, de ez kérem karamelles pacsuli, se nem több, se nem kevesebb. Esetleg pacsulis karamell, ha úgy jobban tetszik. Elég lineáris, mérsékelt hatósugarú, közepesen tartós illatocska. Celebillatnak remekül megállná a helyét. Diornak?! Megeszem reggelire:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 9.

nyarigabi

2015. október 8.

Kifújáskor Bittner Svédkeserű illat csapott meg, ami nem rossz, de azért váratlan.:) Szerencsére ez a furcsa gyógynövényes alkoholszag gyorsan elillan, megérkezik a pacsuli és a rózsa. Végül egy nagyon ámbrás, enyhén karamelles és vaníliás illat marad, a pacsulival kiegészülve. Nagyon szép illat, de kicsi vagyok én még ehhez.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 8.