Dior

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   6,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: scorpionqueen, Módosítva: 2016. február 18.

Kiszerelés:   6,5 g
Lelőhely:   parfümériák, online

2016-os tavaszi limitált kiadás

Súlytalan textúra, hosszantartó viselet.

2 színben elérhető:

• 541 Equinoxe
  • 841 Rosée

Ár: 5000.- , Eladó: orchidea8627
Állapot: Csak párszor használt, képen látható tökéletes állapotban , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel az Örs vezér téren, postán maradó küldeményként +950.-

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

ZoeAZs

2017. február 27.

A Mirror árnyalatát használtam gyakran, sajnos saját részre még keresem. Az ára húzós, de kb egy életre elég a mennyiség. Az állaga, a tartóssága szuper, hihetetlenül különleges megjelenést lehet vele elérni hétköznapra, de különleges alkalmakra is, ha füstös árnyalatokkal van kombózva.
Örök kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 27.

Örök kedvenc.

orchidea8627

2016. szeptember 19.

Nekem az 541-es Equinoxe árnyalat van meg, egy gyönyörű, világos taupe szín.
A pigmentáltsága ennek a színnek nem túl erős, de szemet hunyok felette mert gyönyörűen építhető és valóban nem potyognak a csillámok belőle nap közben. Egy darab se! Annyira finom, irizáló fénye van és a csillámok annyira "picik" és "vékonyak" hogy tökéletesen feltapadnak a bőrre.
Gyönyörű!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 19.

Nekem az 541-es Equinoxe árnyalat van meg, egy gyönyörű, világos taupe szín.
Gyönyörű!

scorpionqueen

2016. március 5.

841 Rosée árnyalatban vettem meg, nem bírtam egyszerűen otthagyni, úgy a szívembe lopta magát az egész, egy perc alatt teljesen levett a lábamról. A textúráját fogalmam sincs, hogy hogy lehetne leírni, de megpróbálom. Egy keményebb zselé talán, ami az ujjal való nyomkodást bizonyos mértékig bírja, utána pedig visszahelyezkedik az eredeti alakra. Ismétlem, bizonyos mértékig, beleszántani nem kell, mert onnan nem fog már visszaállni formára. Fogalmam sem volt, hogy fogok-e egyáltalán kezdeni vele valamit, de elhoztam. Ez egy rózsaszín alapú zselés valami, amiben csillámok vannak. De hogyan vannak ezek a csillámok?! TÖKÉLETESEN, mesterien hozzáadva, hogy a végeredmény egy álomszép felület legyen. Több csillám vétek lenne, kevesebb nem elég. A csillámok mérete, színe szintén hibátlan. Tökéletes az egyensúly a szín és a csillámok között, ennyire jól eltalált mennyiséget még nem láttam csillámos szemhéjfestékek között. Én egyáltalán nem szeretem a csillámos szemhéjfestékeket, de ez más. Ez nem egy szimpla csillámos festék, ez az a fajta, amin meglepődik az ember, hogy ilyet is lehet csillámokkal alkotni?!
Tartozik hozzá egy applikátor, egy rövid pálcácska, aminek a végén kúp alakú, tömör szilikonos-szivacsos valami van (mint a Beauty Blender anyaga), azzal kell(ene) felvinni. Nem rossz, felvihető vele kifejezetten szépen, annyi a gondom vele, hogy nagyon pici, elég sokáig kell vele játszani. Ecsettel jobban szeretem használni. 5-6 óránál több ideig nem viseltem még soha, de addig meg sem moccan. Alap nélkül sem ül bele a mélyítő vonalamba, ezért nagy dicséret jár neki. A csillámok meg sem moccannak ennyi idő alatt. EGYETLEN csillám nem pottyant sehová. A Bobbi Brown szíves figyelmébe ajánlanám ezt a terméket nagyon alapos tanulmányozásra, hogy hogyan illik kinéznie egy csillámos terméknek viselés alatt és hogy mekkorák legyenek a csillámok...
6,5 gramm, szemhéjfesték esetén ez több, mint jó hír, arcra való púderek szoktak ekkora mennyiségben kijönni mostanában.
Kivitele: üveg tégely, amivel ma komolyabb magánszámot adtam elő, mint bármelyik zsonglőr a cirkuszban, amikor majdnem leejtettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 5.