Dior

Ár:   20 000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: googles, Módosítva: 2017. július 17.

Ár:   20 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

2017-es tavaszi limitált kiadás

A kompakt púder az arcszín természetes ragyogását emeli ki és finoman eltakarja a bőrhibákat, egységesítő "fátylat" alkot. Kabuki ecsettel.

2 árnyalatban kapható

Pöti

2019. december 26.

A rózsást sikerült megvennem, első látásra szerelem volt, annyira vágytam már egy Dior highlighterre.. Ami kicsit negatív benne, hogy van benne egy két nagyon csillám, amit nagyon nehéz koordinálni, mert ahhoz kevés, hogy egységesen diszkógömb legyen (eleve azt nem vettem volna meg), így viszont, mivel a nagyobb csillám engem zavar, vadászgatni és szedegetni kell. Emiatt 4 csillag csak, mert amúgy nagyon luxus cucc van benne, a csomagolása viszont lehetett volna minőségibb, nagyon könnyű műanyag. Bár ezt a Guerlain is előszeretettel használja, ott is elég zavaró.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 26.

googles

2017. július 29.

Ennyi pénzért egy Dior legyen is jó. Szerencsére ez jó is! Mattít, picit csillámos, de csak minimálisan, napon venni észre, vagy akkor se :)

Nagyon szép a colour gradation, a színátmenet, a rózsaszínesnél szinte fehérből megy át finom rózsaszínbe, így megfelel púdernek és pirosítónak is, ha elég világos a bőre valakinek.

Alig kapható már, de szuper szerintem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 29.

Alig kapható már, de szuper szerintem!