Dior

Ár:   2445000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: buttercup, Módosítva: 2019. március 2.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatjegyei: mandarin,feketeribizli,lótusz,jázmin,frézia,vanília,szantálfa,pézsma

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

toszkana

2014. augusztus 10.

Jó pár évvel ezelőtt volt a birtokomban és imádtam nyáron:) Amúgy az alap Dune-t is nagyon szeretem ami nálam a kilencvenes évek elején volt használatban. Persze mai is szívesen viselem. Nagyon tartós, kellemes illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 10.

ljudith78

2012. május 31.

Medora, megint én vagyok:)
Igaz teszter, de ha saját használatra kell, akkor gondolom ez is megteszi :)

Nálam a fejillatban lévő mandarin érdekes módon szinte végig érezhető, ez az egyik parfüm, amit a legszívesebben viselek akár kánikulában is, soha nem éreztem még soknak.
A másik a Baby Doll, ő az abszolút favorit nyárra.
Az aquás illatokat nem szívlelem, hiába ajánlgatják nyárra, fújja aki szereti :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 31.

Medora, megint én vagyok:)
Igaz teszter, de ha saját használatra kell, akkor gondolom ez is megteszi :)

A másik a Baby Doll, ő az abszolút favorit nyárra.