Dior

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. május 5.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatösszetevők: narancs, rózsabors, tiaré virág

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Myrtle

2020. december 20.

Első próbálgatásra nagyon nem fogott meg, talán kicsit türelmetlen voltam hozzá, és azonnal vártam a nagy "húha" érzést, de aztán eltelt néhány óra, és megcsapott az illata a kezemről, és megtörtént a varázslat. :) Számomra egy nagyon optimista, életvidám, jó értelemben nőcis illat. A hatósugara nem nagy, de pont komfortos, irodabarát. :)

Tengerparti nyaralás emlékét idézi, verőfényes napsütést és hajókirándulást hűtött pezsgővel és friss gyümölcsökkel. Ha rossz kedved van, ez lesz az ellenszere, egyszerűen felvidít. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 20.

illatvarázs*

2013. október 22.

Keveredik benne a Portofino és picit a Pondichery is; szerencsére nem olyan tisztítószeres, mint a Portofino. Friss, citrusos-fűszeres illat, nem annyira "meleg", mint ahogy én elképzeltem az összetevői alapján, (mint pl. fahéj, szegfűszeg, benzoin, gyanta, szegfűszeg) de azért szép lassan kezd a fűszeres oldala is előbújni, akkor már nagyon jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 22.