Dior

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vador, Módosítva: 2012. szeptember 3.

Lelőhely:   parfümériák, online

Fej: barack, bazsalikom, citrom, körte

Szív: rozmaring, fűszerek, ciprus

Alap: pézsma, körtefa

Dior Higher EDT Teszter
Ár: 13000 + posta/foxpost , Eladó: sheder5
Állapot: Képen látható mennyiség / 100mlből, Helyszín: Budapest, fizetés: előreutalás után posta/foxpost vagy személyes átvétel Budapesten
kék lány

2020. január 14.

Tényleg szuper illat! És valahogy tényleg nem annyira ismert. Legalább nem tucat! De isteni!!! Friss, fiatalos - amilyennek szerintem egy pasiparfümnek lennie kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 14.

Peter116

2016. augusztus 6.

nem is ertem, miert nincs itt vélemény. 2000-es években igen népszerű volt, nem tudom miert mára mar nem az, de nekem az egyik személyes kedvencem. ch 212-re hasonlít szerintem, mas illat nem jut eszembe, igy eleg egyedinek mondanám, bármikor felismerhető, friss, de nem vizes aquás illat, inkabb gyümölcsös enyhén édes. tartós, foleg friss illatok között, ha nem dörzsölöm le tudatosan, még fürdés utan is érezhető. külföldi oldalakon azt irogatjak, hogy nem gyártják, de a dior honlapon is fent van, lehet Amerikában a drogeriakban nem nagyon van, de itthon ott van a Douglasban es a Müllerben is, érdemes kipróbálni!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 6.