Dior

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nikilane, Módosítva: 2019. június 3.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatkategória: Orientális-Virágos

• Fejjegyek: mandarin, bergamot, olasz narancs
  • Szívjegyek: jázmin, narancsfa virága
  • Alap: vanília

Ár: 1800 / 3500 Ft plusz szállítási költség , Eladó: Lierre
Állapot: 5 / 10 ml frissen fújva , Helyszín: Budapest, II., fizetés: Foxpost, ajánlott postán maradó, személyes átvétel csak a Margit híd budai hídfőjénél

riatai

2022. január 9.

Újabb felülvizsgálat: Mégis csak kell hozzá minden, ami benne van. Könnyű és légies lesz tőle, hamar elillan a számomra fűszeres/szúrós nyitány és szépen letisztul. De mégsem lesz egy az egyben HP. Szóval egyre jobban tetszik. 4,5 *

Update:
Éppen ez lett a veszte is....a rózsabors. Ami pedig állítólag nincs is benne. Bár valószínűleg az alkotói jobban tudják. :-D Nem tudom, vajon a Sambac jázmintól érzek benne fűszeres akkordot? De most, hogy beszereztem a "sima" HP edt-t, őt már mellőzöm....
Ő is egy gyönyörűség. Számomra túl citrusos nyitány után viszonylag hamar visszaköszön a már megszokott HP illat, de itt nincs mandula, nincs olyan lágyság. Ettől függetlenül a vanília miatt tudja hozni azt a szépséget, amit “ titokban” vártam is. A jázmin frissen / fűszeresen tartja. Ha nem tudnám, hogy nincs benne, rózsaszín borsra is tippelnék. De ahogy utána olvastam, nem láttam, hogy volna benne. Mindenesetre egy finom fűszeres-vaníliás őszi illat. Kb.5-6 órát bír, ami szerintem nagyon jó. Én 4-5 óra után szinte mindenből újra fújok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 9.

Update:

Timi8

2019. november 3.

Azt hiszem, Dior-függő vagyok. Elvakult rajongò mindenképp.
A Miss Dior, Poison, Hypnotic Poison-vonal az összes flankerével egyetemben felülmùlhatatlan, fenomenàlis fantasztikum.
Ezt a Secréte változatot is egyenesen imádom! Tahadhatatlanul illik ebbe a családba. Nekem Ő a H.P. edT és a H.P.edP közt van valahol félùton. Kissé gyümölcsösebb, virágosabb köntösben.
Tökéletes őszies darab. De nem szürke, nem is az a bekuckòzòs fajta, hanem mosolygò-ragyogò. Az üvege pedig egy csoda! 7 lakat alatt őrzöm. Remélem, sosem fogy el!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 3.

Azt hiszem, Dior-függő vagyok. Elvakult rajongò mindenképp.

angelina69

2019. május 30.

Az első próbát követően fura illat volt. Olyan bántóan éles, savanykás. Ez volt valamikor februárban. Aztán csak-csak piszkálta a fantáziámat, úgyhogy ismét elővettem pici mintámat és ... Most teljesen más arcát mutatta. Enyhén gyümölcsös (citrusok), és mégis édeskés, virágos, vaníliás illat, fel-fel bukkanva belőle az eredeti HP illata, de mégsem madulás-vaníliás süti. Nem csábít annyira, hogy az egekig dicsérjem. Ennek az illatnak meg van a maga karaktere, és úgy vélem a közönsége is. Nem igazán trendi, úgyhogy, aki a HP-ből indul ki, annak nem fog feltétlenül tetszeni. Garantáltan nem nem fog szembe jönni az utcán nap mint nap. Már csak az ára miatt sem. Ha hozzám vágnának egy üveggel, vagy nyernék valahol egy üveggel, biztosan megtartanám, de nem használnám mindennap, csak ha úgy hozza kedvem. Nem kondenzcsíkos illat, persze ez mértéktől is függ. A tartóssága rajtam átlagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 30.

nyuszo

2018. július 21.

Semmiképpen sem nyári illat....
és fiatalosnak sem mondanám.....

Diszkrét, vaníliás, kicsit poros..... ősszel adnék neki még egy esélyt!
Az üvege gyönyörű!!!

Update! Újra fújtam.... poros - vaníliás fuvallat kicsit több virággal, mint a sima Hypnotic…. és persze az a semmivel össze nem téveszthető alapillat, ezerből is felismerhető, hogy a Poison sorozat tagja.... Egyre jobban tetszik!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 21.

Semmiképpen sem nyári illat....
és fiatalosnak sem mondanám.....

Diszkrét, vaníliás, kicsit poros..... ősszel adnék neki még egy esélyt!
Az üvege gyönyörű!!!

zsokaw

Korcsoport: >54
2017. szeptember 13.

Talán a 25-35-ös korosztálynak még nem is kellene Poisont fújnia, mikor ott vannak a Miss Diorok :). Persze, ezt csak azért mondom, mert ez a kis edt tökéletes : no nem az egyetemi előadásokra, de nekünk a mindennapokra mindenképpen. Nem érzek medvecukrot. A narancsvirág vaníliával pedig finom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

pomme

2016. november 20.

Nem értem, hogy mitől van ennyire erőteljes medvecukor illata, amikor az összetevői teljesen átlagosak, már-már unalmasnak tűnnek. Idősebb nőkön tudom elképzelni, 60 felett, nagyon nehéz és mély illat, ha magamra fújnám, körberöhögnének, hogy magamra rántottam öreganyám pipereasztalát. Nyomokban sem emlékeztet az eredeti Hypnotic Poison-re, kiadhatták volna valami teljesen más név alatt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 20.

leila0803

2016. július 28.

Hat ez az illat jo lenne, HA nem lenne benne valami nagyon-nagyon nem zavaro mellekzonge. Brrrr.... Ez nekem tonkre teszi teljesen. Talan narancs fa aga... Nem tudom....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 28.

Berti

2015. október 26.

Isteni illata van, nagyon sokáig tart, és kevesen ismerik, ezért mindenki dicséri ezt az illatot rajtam! Leginkább téli parfümnek mondanám, finom édes illata van, de egyáltalán nem tömény.
Sajnos még nem volt szerencsém az "anya illathoz", de szerintem ez egy nagyon jól sikerült illat, mint a legtöbb Dior.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 26.

Edem77

2015. október 26.

Az első Dior parfümöm.Türelmetlenül várom,hogy a "család" többi tagját is a bőrömön érezhessem, mert ez SZERELEM az első szippantásra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. október 26.

nikilane

2013. november 2.

Update: Már jó ideje megvettem a kis drágát és most jött el igazán az ideje a hideg időben! Annyira kívánom az illatát, hogy hiába van másik parfümöm "hétköznapibb" használatra, ezt akarom érezni magamon reggeltől estig! :) Az illatról kicsit változott a véleményem. Most, hogy többet használom és viselem, már nem érzem az Addict-os beütést, amit elsőre éreztem. Erős mandarinos és narancsos kezdés, ami szépen harmonizál leszáradásig a HP eredeti illatával. A legvégén pedig egy kellemes lágyabb HP-vá válik és szinte csak a vanília marad.
Ez volt a pozitívum, de sajnos van egy nagyon nagyon sajnálatos oldala. Maximum 1-1/5 óráig érezhető az illata (sajnos még senkitől se kaptam rá bókot, hogy finom az illatom, és a kérdésre, hogy "érezték-e egyáltalán" sajnos a nem volt a válasz :( pedig nem spórolok vele, kerül ruhára és bőrre is bőven). A bőrön nagyon sokáig érezhető az alap illat, de megmarad egy bőr közeli lágy illatnak.
Mivel még mindig egy Dior HP-ról van szó, úgy gondlom EDT ide vagy oda, egy kicsit erősebbnek kéne lennie. Bár én ennek ellenére is szeretem az illatát, és szívesen viselem.

Már a harmadik illatpróbán vagyok túl, így már bátrabban beszélek róla.
A Poison-nek ez már a 10-en x. verziója. Ezekből: a sima Hypnotic Poison már 16 éves korom óta velem van. Vicces volt, amikor megkértem az eladót nem régiben, hogy leemelné-e nekem a magas polcról a HP Sensuelle-t, hogy megszagolhassam. Azt mondta az idősebb hölgyeknek való, nem fog nekem tetszeni. Mondtam neki, hogy "pedig a HP-t már nagyon régóta használom". :D Nagy szerelem volt, de tovább léptem. :)
Idén fedeztem fel az új nagy szerelmet az új Dior Addictot. Új dimenziókba vezette az orromat. :)
Amikor tesztelni kezdtem a Hypnotic Poison Secrete-et, a legelső gondolatom az volt, hogy egyszerre érzem a fent említett 2 illatot! Ismerős Addictos első benyomás, de a háttérben természetesen jelenlévő Hypnotic Poison alap. Egyszerre nosztalgikus és egyszerre felvillanyozóan új! A régi HP-t már kicsit untam, de ezzel az újítással teljesen megvettek maguknak. Biztos, hogy befogok ruházni erre a szép hosszúkás mérges almácskára. (Külön tetszik, hogy ilyen furi lett az üvege.)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 2.

Már a harmadik illatpróbán vagyok túl, így már bátrabban beszélek róla.

Illatanyagok: Jasmine, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Extract

Jázmin. Paula Begoun szerint a jázminnak nincsen különösebb hatása a bőrre, viszont a benne lévő illatanyagok irritációt okozhatnak az arra érzékenyeknek.