Dior

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nicole7, Módosítva: 2015. december 1.

Kiszerelés:   3,8 g
Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Sminkek szájra

jomosono

2017. január 11.

Imádom!! A 008 as átlátszó van meg ,csodálatos állagú , tartós,magasfényű szájfény.Messze a legjobb eddig Nálam!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 11.

Sh4ayoa

2015. november 18.

Bár nem új, de neten lehet rendelni. Számomra megtestesíti a tökéletes szájfényt. Ha partyról van szó, akkor szuper választás. Hihetetlenül tartós, finom apró csillámokkal, nem szárítja ki az ajkakat.Imádom!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 18.

Sofia1976

2014. október 12.

Keresem a tökéletes szájfényt még mindig de sajnos nekem aki állandó szájfénynyaló vagyok ő is pénzkidobás volt. Nekem még ragadt és tapadt is komfort érzetem nem volt a viselésekor. Kicsit mintha növelte is volna az ajkaimat de csak akkor amikor precízen vittem fel. ( kb 20percig tartott az eredmény de ez biztosan az én hibám)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 12.

jibjab

2013. április 29.

A húgom hozta 5-ös kiszerelésben egy Duty Free Shopból. Én három színt kaptam. Ezek közül egy volt igazán az én színem, gyönyörű csillogós, gyöngyház. A mások kettő rózsaszínes volt, az egyik nagyon csillámos a másik kevésbé. Tényleg van ajakdúsító hatása. Kicsit ragadós, de egyáltalán nem szárít és nagyon szép eredményt ad. Rúzst nagyon keveset használok, de a szájfényeket imádom és ezt a hármat nagyon sajnáltam, aminkor elfogyott, annak ellenére, hogy kettőnek a színe nem volt 1005-i az én színem (azért nem is volt vészesen elütő). Azóta is nyaggatom, hogy vegye újra és én is kerestem, de nem sikerült ráakadnom. nagyon drága, de megéri, mert sok szép színű szájfény van és ez alapján alig van különbség az olcsó és a drága közt, ennek viszont jobbak az összetevői, valóban nem szárít, tartós és nagyon csábos, dús ajkakat csinál. Vadászom rá, mert az alapján a három alapján, amit elhasználtam, nagyon megszerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 29.

Nicole7

2013. április 20.

Kellemes illata van és kicsit ajaknövelő hatású is. Szeretem, bár eléggé drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 20.

Kellemes illata van és kicsit ajaknövelő hatású is. Szeretem, bár eléggé drága.

Emolliensek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Tridecyl Trimellitate, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, C18-36 Acid Triglyceride, Silica Dimethyl Silylate
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Illatanyagok: Methyl Hydrogenated Rosinate, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).