Dior

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nyarigabi, Módosítva: 2014. július 30.

Lelőhely:   parfümériák, online

A Miss Dior Chérie Blooming Bouquet 2008-ban kiadott változata. Illatcsalád: virágos

Jegyek: mandarin, bazsarózsa, ámbra

bobekecske

2017. június 28.

Kapásból mínusz 1 csillaggal kéne kezdenem az értékelést minden Miss Dior/ Chérie parfüm kapcsán, a botrányosan megtévesztó elnevezések és flankerek és reformulált illatok miatt - ami már több segítő szándákú posztot szült a Fragrantica oldalán. Az üzletekben ugyanezen a néven már a 2011-es verzió fut, ami sokkal rózsásabb-pacsulisabb. (Pont ezekre a félreértésekre és megvezetésekre céloztam, számomra nonszensz, hogy ennyit kelljen utánajárni, milyen illatot is vásárol magának az ember...)
Ez az eredetileg ázsiai piacra készült Chérie Blooming Bouquet verzió, a bazsarózsás illat, ami a szériából az egyik személyes kedvencem. Nem hasonlít az eredeti, régi popcornos-epres Miss Dior Chérie-re, a Miss Dior Blooming Bouquet-nál pedig frissebb, kevésbé gyümölcsös-rózsás.
Elsőre csak kellemesnek, könnyen viselhetőenk gondoltam, de szép lassan minden nap ezért akartam nyúlni. Félreértések elkerülése végett, szerintem sem egy egetrengető különlegesség, de nagyon könnyű és jó érzés viselni, sokkal jobban prefeálom, mint a Miss Dior Blooming Bouquet verziót, ami már több illatra hajaz és számomra picit tolakodó.
Ha valaki nagyon szerette a régi Dior Addict 2-t, annak szerintem ez is tetszene. Az Addict 2 citrusosabb, fréziás-grapefruitos, ez határozottan virágos, de számomra mégis van valami párhuzam a kettő között.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 28.